Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Használjátok a Tiktokot?

Használjátok a Tiktokot?

Figyelt kérdés

Én tegnap töltöttem le,mert rengetegen használják. Kíváncsi voltam. Ma nézegettem, de semmi értelmes tartalmat nem találtam eddig.

Láttam egy live-ot amiben egy anya-lánya páros volt. Végig káromkodva beszéltek. Egymásnak is olyanokat mondanak, hogy "bmeg, fszom". Az anya folyton azt magyarázza, hogy reméli majd a lánya pasijának nagy "cerkája" lesz stb. Mellé becsatlakozott egy rózsaszín hajú pasi aki sminkelte magát, mert indult valahova.

Ilyeneken kívül van fent normális tartalom? Ti használjátok? Kit érdemes követni?



2022. ápr. 10. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem használom.
2022. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a legfelkapottabbak es ezert jonnek be. De a sutijeid taroljak az erdeklodesed. Vannak rajta konyhai praktikak, rajzolas, tortenelem, barkacsolas, zeneszerzok, produkciok es minden mas. Pl. Egy percben rajzol valaki egy par betus kalligrafiat. Hasznos, csak hat felejt az ember. A cicas, allatos, kisbabas videok stresszoldoak. Ha faj vmd, elterelik a figyelmed. De rovid videok mar a youtubon is vannak ugyanilyen huzogatos formaban.
2022. ápr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem érdekelt de a Face YT már tavaly óta letörölt sok mindent . A TT hemzseg 3 másodperces baromságokkal és teli unalmas ömlengő magamutogató trógerekkel . Keress érdeklődésedre kifejezést vagy ismert feltöltőket . Az ottani nézettség maximális, hasznos lehet ha értelmes egyedi dolgokról mutatsz be vidit .
2022. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Van értelmes tartalom, de ha tematikusan keresel valamit akkor jobb a Youtube!


Konkrét influencert (ezt adtad meg #ként) nem tudok ajánlani, csak rövid mémeket, vicces videókat nézek, erre tökéletes ez a platform.

2022. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A tiktok a teljes agyhalál :(
2022. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkora bré emberek vannak pl takigyula, elmesélik 6 kurváanyádzás közbe épitve miket tettek mi miatt varták be ezeket a sittre . Van aki beismeri azt amit amit eddig hivatalosan tagadott . Sajnos népszerűsítik a suttyólétet gennyszterizmust .
2022. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7


Kevés trasht nézek tiktokon, Takyt pont ismerem, szerencsére a gyerekek nagy része oltogatja, és röhög rajta...nem veszik komolyan.

2022. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, de szerintem ennyi volt nekem a tiktok.

Még nézegettem live-okat. De annyi volt a téma, hogy a nézők küldtek valami rózsákat meg mikrofont stb aztán azt köszönték meg, illetve versenyeztek ki nyer. És ezt felnőtt emberek csinálják.

Nem értem a lényegét, de lehet, hogy szórakoztató ha tudjuk miről van szó.

Jó tiktokozást azoknak akik használják. :D

2022. ápr. 11. 21:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!