Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki annyira igénytelen,...

Ha valaki annyira igénytelen, hogy WC után nem most kezet, az mit árul el az illetőről?

Figyelt kérdés

Úgy értem, az ilyen tulajdonság árulkodó jel arra pl ,hogy rossz ember, vagy valami? meg lehet ez alapján ítélni, hogy milyen ember az ilyen?

Gondolom egy kiegyensúlyozott, sikeres, szorgalmas embernek eszébe se jutna ,hogy ne mosson kezet, mert ez alap..

Mi a véleményetek, tapasztalatotok erről?

Kulturált válaszokat várok, köszönöm!



2022. ápr. 10. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Ő keze, ő dolga.
2022. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

"Gondolom egy kiegyensúlyozott, sikeres, szorgalmas embernek eszébe se jutna ,hogy ne mosson kezet, mert ez alap.."


Sem a kiegyensúlyozottságnak, sem a (munkahelyi) sikernek, sem a szorgalomnak nincs semmi összefüggése azzal, hogy mos-e az illető kezet.

2022. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Nehéz, mert azt mondanám kicsit talán a hátterét. De láttam már ilyen típust, aki valahogy nem figyel oda ilyen részletekre. Szóval elvileg tudja, de másrészt így valahogy mégsem. Fura ez.


Amúgy a legjobb az lenne, ha olyan közeg lenne és bizalom az emberek között, amikor nem ítélné meg az ember, hanem csak szólna neki, mint aki átadja neki ezt a tudást, hogy mosd meg mert az jó. És ő meg nem sértődne meg, hanem megfogadná. És persze egy ideig elfelejtené így is, de mindig szólna neki az ember ő soha nem sértőne és szép lassan rászokna. Ez lenne az ideális világ :D De a gyakorlatban meg nehéz szólni és nehéz nem is védekezően reagálni, ha valaki mondana ilyet. Aminek meg az a vége, hogy marad a kéz nem mosás és a másik rossz szemmel nézése. Szóval a szar. Nem csak a kézen.

2022. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, hallottál már az olyan egyetemi professzorokról, akik az igénytelenség netovábbjai voltak, büdösek, koszosak, kuplerájban élnek stb?

Csak hogy egy példával is éljek, volt egy gimis tanárom, rettentően jól és magas szinten beszélt angolul, de elképesztően tróger körülmények között élt, bent dohányzott a lakásában (ezt onnan tudom, hogy minden kiadott lapnak és dolgozatnak átható cigiszaga volt) illetve minden szünetben rohant ki dohányozni, volt hogy kettőt is elszippantott pár perc alart A kinézetét nem részletezném ennyi idő és naponta elszívott cigarettamennyiség után.

A lényeg, hogy ránézésre valószínűleg hajléktalannak hittem volt, nem pedig egy angolul remekül beszélő tanárnak, aki amúgy annyira nem is tanított rosszul.

Tehát semmilyen összefüggés nincs az igényesség mértéke és a foglalkozás, felhalmozott tudás mögött.

Ugyanúgy, ahogy a fukszos cigókón is van 55 liter parfüm, a cigónőn meg 88 kiló smink, ettől buták, mint a segg.

2022. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Lehet úgy csinálja, mint Torrenente, pislantás előtt mos kezet.
2022. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Miért kéne kezet mosni utána?!?
2022. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

#6:

Mert normális ember nem akarja a szaroshugyos kezedet megfogni, te őstulok.

2022. ápr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
7-es, ebben az a vicces, hogy több embertől is hallottam, hogy ha kezet fog valakivel, akkor utána kezet most, mert a másik "ki tudja, előtte mit fogott a kezével". Namost, aki így áll hozzá, annak tkp mindegy is, hogy a másik mos-e kezet.
2022. ápr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Vicces, hogy embert küldünk az űrbe, de egyesek még ott tartanak agyilag, hogy miért kell wc után kezet mosni. Irány az óvoda, majd ott elmagyarázzák újra!
2022. ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
én ugyan nem fogom mosogatni a kezem, utálom, amikor vizes!!
2022. ápr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!