Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átlag magasságú férfiak!...

Átlag magasságú férfiak! Titeket dominancia szempontjából zavar ha egy jóval magasabb izmosabb férfi mellettetek áll pl a kasszánál? Vagy csak fiatal korban foglalkozik ilyennel az ember?

Figyelt kérdés
Magasabb, így erősebb lehet. Nagyobb lehet a pénisze. Több esélye van a nőknél stb..
2022. ápr. 10. 22:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
lol észre se veszem.
2022. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen őszintén megmondom, hogy igen. És ez viszonylag gyakori jelenség a férfiak esetében. A nők többsége ugyanígy reagál ha a közvélekedés szerinti nála "szebb" nők veszik körül.
2022. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
1 vagyok. Vicces, hogy máris le lettem pontozva. Pedig tényleg nulla ilyen emlékem van, hogy így észrevenném, hogy itt egy nagyobb darab másik fószer. És kötve hiszem, hogy én vagyok az különös ebben. MAx a gyk univerzumban van ez így :D
2022. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez csak fiatal, kevés önbizalommal rendelkező embereknél van így. Fiatal koromban valósággal rosszul lettem, ha egy másik jó vagy nálam jobb nő volt a közelemben, most meg már leszarom. Nem vagyok fiatal, dagadt vagyok, de van annyi önbizalmam és tapasztalatom, hogy már tudom, a külső nem minden, sőt...
2022. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én akkor gondolkozom ilyenről, ha velem egymagasságú-alkatú átlagos srácot látok


24f

2022. ápr. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3%
Én nekem az szokott ilyenkor eszembe jutni, hogy szegény ő is 45-50 éves korban infarktusban fog meghalni.
2022. ápr. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyobb lehet a pénisze."


Az ilyen buta következtetések jobban zavarnak.

2022. ápr. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg olyan haverom volt, aki legalább egy fejjel magasabb nál (178 cm vagyok) mégsem éreztem azt a közelükben, hogy mennyivel férfiasabbak nálam, sőt💪😏😂

Volt egy olyan tanárom, aki max 165 cm lehetett, mégis olyan testalkata volt, hogy nem igazán mertem volna beszólni neki...

2022. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor az ember még nem realizálja a saját értékét, addig ez van, hogy az ilyenek zavarnak, mert az ilyen típusú alkat ahogy írod is valszeg jobb helyzetben van a társadalom/nők szemében


De amint rájössz, hogy te miben vagy jó és a szerint éled az életed, és a szerint jönnek a sikereid, ezek szépen lassan elmúlnak

2022. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem az szokott zavarni ha ilyen 16-25 éves fiatal fiúk vesznek körül. Akik genetikailag 65 kilósak ami épp trendi. Aztán velük van 1-2 haver jó kinézetű csaj és nevetgélnek. Mindig magamra veszem hogy én egy 30 as pók hasú lúzer vagyok.
2022. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!