Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet hogy két azonos...

Hogy lehet hogy két azonos kérdésre teljesen eltérő válaszokat kapok pusztán azért mert kicsit másképp fogalmazom meg? Szórend hangsúly

Figyelt kérdés

1) Felteszem a kérdést hogy X állásra havi X ft bér reális bérezés? Erre nekem esik a sok prolisegg hogy ez nem fizetés és ennyit már a teszkóban se adnak, és már egy segédmunkás is ennyi meg annyit keres stb stb de ha nekem jó akkor rabszolga vagyok meg csicska stb.


2) Majd felteszem ugyanezt a kérdést kicsit másképp megfogalmazva hogy X állásra X ft bérért miért megy el valaki melózni? Erre nekem esik a sok prolisegg, hogy mit képzelek én magamról hogy válogatok örüljek ennek is bezzeg mások 3 műszakban Mucsaröcsögén még ennyit se kapnak és jönnek a Zukránok és majd fele ennyiért is vállalják stb...


Tehát 2 azonos kérdést és két teljesen eltérő válasz-áradat.

De voltaképp miért is?


2022. ápr. 11. 08:53
 1/7 Katona Dius ***** válasza:
79%
Mert itt sokan azt nézik,mibe köthetnek bele. Sokaknak ez a napi élvezet. Ha kiirod,hogy az ég kék, garantálom,hogy 20irjak azonnal,hogy az nem is kék,hanem zöld,takarodjál szemészhez. Ez az egyik.
2022. ápr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Katona Dius ***** válasza:
52%
A másik,hogy a 2 kérdés olyan,mintha kevesellnéd,leszolnád azt az összeget,és rögtön védik másikat azok,akik annyi vagy kevesebbet keresnek,hogy ne érezzék magukat kevesebbnek.
2022. ápr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Pontosan, csak azt nezik mibe tudnak belekotni.
2022. ápr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Azért mert ez az oldal (meg az egész ország) egy szennytelep. Ilyenek az emberek.
2022. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shaddark ***** válasza:

Szerintem (legalábbis remélem hogy így van) nem ugyanazoktól származik a válasz.

Az egyik tábor is a saját életkéjéhez méri a dolgot, és a másik is a saját kis életkéjéből indul ki.

Prolisegg? Akarsz róla beszélni? :)

2022. ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a magyar ember maga a rák.
2022. ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shaddark ***** válasza:
Eh, mert külföldön kolbászból fonják a kerítést, és a megfáradt vándoroknak a pasik felajánlják az ingyen szállás mellé a feleségüket és / vagy a lányukat is. Vagy a fiukat, ízlés szerint. Mert ott nem emberek élnek hanem szentek. Jah...
2022. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!