Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti melyikre fektetnétek a...

Ti melyikre fektetnétek a hangsúlyt a helyemben? Kíváncsi vagyok a véleményekre

Figyelt kérdés

Egyetemen tanulok, a képzés 2/3ánàl járok.

Lehetőséget kaptam, hogy elkezdjek egy kutatást azon a területen ahol dolgozni szeretnék a jövőben + önkénteskedek is egy szervezetnél. Ezeket nagyon szívesen csinálom, ezek érdekelnek igazán.

Az egyetem nyilván kell ahhoz, hogy elhelyezkedhessek ezen a területen majd, de sok a töltelék tárgy, meg ami kevésbé érdekel engem.

Szóval most dilemmázok, hogy bevállaljam-e a kutatást és akkor kevesebb idő lesz a tanulásra, vagy inkább ne..


2019. febr. 15. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Régész szeretnél lenni?
2019. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es. Nem
2019. febr. 15. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám.
2019. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vállald be! Munkakeresésnél jó pont lesz, hogy résztvettél korábban önkéntes kutatómunkában. Még a szakdogához is hasznos lehet, ha hasonló témában fogsz kutatni akkor. Kapcsolatokat is tudsz így kiépíteni a kutatóintézetben. Mindig jól jön, ha jóban vagy szakmabeliekkel.
2019. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!