Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi sok nõ, hogy a...

Miért hiszi sok nõ, hogy a legalapvetõbb udvariasság is randimeghívás akar lenni?

Figyelt kérdés

Pl tegnap leesett a mozgólépcsõ végén egy lány. Én ott álltam, nem értem hozzá, csak odaléptem és megkérdeztem, hogy jól vagy? Majd mondtam, hogy sajnos ilyen sz… ez a lépcsõ, óvatosan kell lelépni róla. Aztán folytattam a telefonom nézését. Valamit motyogott, majd elkezdte mondani (amikor már nem is figyeltem rá), hogy ez nem a legjobb csajozási technika, ez csak a filmekben jön be, még jó hogy nem voltak nála papírok amiket összeszedtem volna. És nem vagyok az esete! Ez így rohadt nagy bunkóság volt, pláne hogy semmit sem akartam tõle, nem is tettem utalást! Ha egy férfi esik el, szóról szóra ugyanezt mondtam volna.

Egyre többször van ilyen helyzet. Megfogom az ajtót, ki akarok kezdeni. Lefogom a liftet mert látom hogy jön a szomszéd csaj, másnap már az a pletyka, hogy ezzel el akartam érni valamit.

A vicces az egészben, hogy szerintem ha úgymond helyes pasi lennék és magas, akkor mindezt nem így reagálnák le, hanem mindenkinek azt mondanák, hú az a pasi milyen udvarias, gentleman, ritka az ilyen, jaj de jó. Engem erre neveltek, nem tudom más elõtt bevágni az ajtót. Most komolyan ennyi szánalmas férfi van aki az udvariassággal visszaél és vár valamit cserébe, hogy a nõkben már ez alakult ki?


30/F, vidéki srác Budapesten


2022. ápr. 12. 10:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Valószínűleg a kutya nem hívja őket randizni, és ezzel kompenzálnak.
2022. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%

Ezt nőként én is kiírhatnám. Számtalanszor kerültem kellemetlen szituációba azért, mert kedves voltam egy ellenkező nemű embertársammal bármilyen hátsó szándék nélkül.

Munkahelyen, sportcsapatban, baráti társaságban... Miért hiszi azt sok pasi, hogy ha egy nő nem bunkó, akkor akar is valamit?

2022. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%

Tojjál a nőkre, de jó magasról !

Ők úgyis azt díjazzák, ha bunkók velük, vagy erőszakosak ! Azok a szuperhímek, a példák...


És igen, ha levegőnek nézik őket az zavarja leginkább őket, majd felrobbannak :)

2022. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Valóban extrém bunkó volt a lány.

Viszont a másik részét a pasik cseszték el. 99%-ukból kihalt az udvariasság, ezért van az, hogy a nők rögtön azt hiszik hogy aki rendes velük, az akar tőlük valamit. Mert csak akkor tudnak így viselkedni, ha érdekük fűződik hozzá. Akkor is csak egy bizonyos ideig. (Amíg megfektetik a nőt, vagy ha párkapcsolat lesz belőle, akkor max néhány hónapig.) Tehát a nők már megszokták hogy a férfiak alapból nem viselkednek így, csak akkor, ha fel akarják őket szedni.

2022. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem találkoztam még ezzel a jelenséggel, pedig szinte minden nap belefutok olyan helyzetbe, ahol tudok segíteni valakinek (lépcsőn cipekedés, üzlet előtti felborult tábla/növény felállítása, ajtó nyitás szatyrokkal megpakoltaknak, stb...).

Az idősebbek gyakran elutasítják az ajánlatot, viszont eddig mindenki illedelmesen megköszönte, akár segíthettem, akár nem.

2022. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A nők furák. Mondom ezt nőként. Persze Te legalább nem úgy fogalmaztál, mint pár férfi, hogy "miért hiszik ezt a nők?", hanem "miért hiszi ezt sok nő?".

Szóval már ezért is jár a külön pacsi. :)


Nekem is van pár saját sztorim, amiben a férfi kollégák barátnői törnek ki, mint a vulkán.

Pl. kolléga mobilon beszél a barátnőjével, hogy mit hozzon a boltból.

Én annyit merek kérdezni, hogy "Te Béla, gyere már egy kicsit, hogy vigyem be ezt a gépbe?"

És hallom, hogy Béla máris mentegetőzik: Nem drágám, ez csak a kolléganőm... Dehogy, tudod hogy téged szeretlek! Csak egy helyen dolgozunk, tényleg! Jó, majd otthon... puszi.


Vagy mikor olyan helyre kell kimenni, hogy ketten kellünk a munkához, ezért egy autóval megyünk. Céges autó, felirattal. Munkaruha.

És még így is van olyan nő, aki idegesen bejön a munkahelyre, vagy felhívja telefonon a palit, hogy "Te GÉZA! Ki az a tyúk, akivel te együtt kocsikázol, mi?!"


Édes jó istenem, hogy tud valaki ilyen nőkkel együtt élni, vagy legalábbis kommunikálni?


És sajnos pont ezért kapom én is azt egyre gyakrabban a kollégáktól, hogy mikor mondjuk elmegyünk A-ból B-be (munka miatt), és a pasi beszalad az ebédjéért a lakásához, kéri, hogy ne szálljak ki a kocsiból, nehogy meglásson az asszony.

Miért, ember? Munkaruha van rajtam, basszus. A titkárnővel több esélye lenne kavarni, mint velem... Eszméletlen sokat tudnak az emberek kombinálni. Hihetetlen.

2022. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%
"Lefogom a liftet mert látom hogy jön a szomszéd csaj, másnap már az a pletyka, hogy ezzel el akartam érni valamit" És ki pletykálja ezt? Már megint egy fiktív marhaságot írt ki valaki, hogy lehessen a lányokon rugózni, lásd a szánalmas 10:31-es válaszolót, aki hiába írja hogy mekkora leszarom típus, valószínű éjjel-nappal a nőkön agyal. :)
2022. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
32%
Mert a nők a férfiakat 100%-ban a szexuális vonzerejük alapján ítélik meg és azt hiszik, fordítva is így van. Ezért istenítik a tömeggyilkosokat és ezért sértődnek meg, ha egy csúnya férfi köszön nekik.
2022. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Shaddark ***** válasza:
73%

Uh, istenem...

Sokszor leírtam már itt, nem az számít hogy szép avagy csúnya pasi segít-e fel vagy érdeklődi meg hogy nem esett-e bajod.

Az számít hogyan teszed.

Ha nem motyogva, mint aki valami sunyiságon töri a fejét, hanem tisztán artikulálva és mosolygósan teszed ezt biztosan nem érti félre és egészen biztosan nem szól be.

A tötymörészősektől engem is kiráz a hideg pedig pasi vagyok, de idegesítenek. Meg nem is bízom bennük. Mert sunyik.


Nagyon sokszor látok olyat, hogy alapvető kommunikációs gondok vannak, de inkább mindenféle alternatív terelést (nem vagyok elég szép, nincs elég jó kocsim...) kitalálnak, mert ahhoz hogy pozitívan jöjjenek ki az ilyenekből el kellene ismerni hogy ők a hibásak nem a világ és a nők, mert sz...r a kommunikációs technikájuk. És akkor persze fejlődni kellene ami fárasztó, pénzbe, időbe, energiába kerül.

Mennyivel könnyebb kitalálni egy hipotézist arról, hogy a nők csak a szép pasikkal kedvesek...

2022. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

"Mert a nők a férfiakat 100%-ban a szexuális vonzerejük alapján ítélik meg"

Ez pont fordítva van, de ne zavarjon.

2022. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!