Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember, akinek a...

Van olyan ember, akinek a háta mögött nem pletykálkodnak mások?

Figyelt kérdés
És vajon az mindig a tudomására jut az illetőnek, ha pletykálnak róla valamit?
2022. ápr. 12. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamennyire mindenkiről pletykálnak/kibeszélik a háta mögött. Az emberek sokszor, ha nem tudnak normális létező hibába belekötni, akkor mondvacsinált dolgokat aggatnak a kibeszélt alanyra. Vagy a pici dolgokat orbitális dolognak állítják be.
2022. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bizonyos extrém esetek, pl valaki kivonul a társadalomból és az emberek közül, és egymagában él a vadonban. De ezeket a ritka és extrém példákat leszámítva, nem nagyon. Sajnos ez marad az egyik olyan dolog az embereknél, amin nem nagyon lehet változtatni. Hogy mindig, minden közegben lesz legalább 1-2 olyan ember, akinek a pletykálás a hobbija. És ahogy az 1es is mondja, ha épp nem lenne miről, hát majd kitalálnak vagy hozzáköltenek vmit.
2022. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez Mo.-n országos sport.
2022. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És ti pl. tudjátok rólatok mit pletykálnak? Én pl nem tudom magamról, de érdekes lenne tudni 😀
2022. ápr. 12. 23:17
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem mindenkiről szoktak.

Igen, volt már olyan, amit visszahallottam.

Egyetlen alkalommal volt olyan,amikor nagyon megdöbbentem, hogy ezt mégis hogy találta ki bárki és miért?

De igazából nem idegesítettem rajta magam sokáig.

Annyit mondtam, hogy ezt bárki idegen elhiheti, mert nem ismer,de aki ismer,az kizárt dolog, hogy ezt elhiszi.

Szóval nem is foglalkoztam vele tovább.

2022. ápr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy kimentem wcre és mikor visszamentem a terembe, akkor hallottam, hogy rólam beszél egy lány, hogy a Terike így, a Terike úgy... Odasétáltam mellé és kérdeztem mosolyogva, hogy "Tényleg? Na és mit tudsz még mondani Terikéről?"

Teljesen lesokkolódott, de utána dacosan odaszólt, hogy akkor is igaza van én meg ráhagytam.


Természetesen nem csak engem pletykált ki, még a legjobb barátnőjét is kibeszélte.


Egyszer az egyik gyereknek beszélte ki a legjobb barátnőjét, aztán az egyik szünetben a gyerek szépen elkezdte hangosan visszamondaniamiket hallott és a lány olyan fehér lett mint a fal.

2022. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A nagyon durva pletykák előbb-utóbb visszajutottak hozzám. Sok embernek annyiba telt volna, hogy megkérdezi az én szemszögemet vagy hogy egyáltalán megtörtént-e a dolog, de könnyebb volt elhinni Jolika meg Csabika elmondása alapján, akik ugyanúgy hallottak valamit valahol valakitől. Aztán amikor közöltem, hogy kamu az egész meg kakikavarás, akkor játszották a shocked Pikachut.
2022. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Viszont tegyük hozzá, van amikor jó érzés valakiről elmondani 1-2 zavaró gondolatot, ez egy alkalommal természetes, amikor egyszer zavaró az illető viselkedése és igazából különösebb bajod nincs vele, csak ezt akarnád kiadni magadból egyetlen egyszer és nem állandóan, mert nem ér meg az egész egy összeveszést vagy azt, hogy a lelkébe tiporj.


Én is így panaszkodtam egyszer egy fél percig valakinek a padtársamra, hogy tudom, hogy jót akar és nem akarom megsérteni, de kissé zavaró, hogy állandóan a füzetemet nézi és kijavítgat meg beleszól abba hogy mit hogyan csinálok és ezt egy fiú is hallotta, aki, ahogy bejött a padtársam, mint egy papagáj elkezdte neki mondani, hogy hát hogy tusz barátkozni a Terikével ha így kibeszél téged, de az egészet úgy állította be, mintha valami undorító gatettet követtem volna el.


Más az ha egyszer kijön belőled és csak azért, mert nem akarsz megsérteni senkit csak egyszer megkönnyebbülnél és más az, ha, ahogy írtam az előző kommentemben, nem bír valaki mást csinálni csak másokat beszél ki és a legjobb barátnőjét is ha teheti, kibeszéli, mert ettől érzi magát többnek.

2022. ápr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az emberek ilyenek. Még Jézust is keresztre feszítették.
2022. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen kis pletyka mocsingokat kellene jól szájba verdesni, mert annyi bátorsága nincs ,hogy szemtől szembe megmondja ... inkább akkor kussolna...gerinc nélküli tajgetoszra való ipari hulladékok mind.
2022. ápr. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!