Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy autoritatív, nárcisztikus,...

Egy autoritatív, nárcisztikus, kritikát elviselni nem tudó ember vélhetőleg hogyan reagálja le azt, ha én kritikával illetem, és nárcisztikusnak nevezem?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 11. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Megsertodik, agressziv lesz, radtamad.
2022. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Ne próbálkozz, ha kedves az életed.
2022. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyen kritikát nem fogad el. Nem érdemes kísérletezni. Egy ilyen embert nagy ívben kerülni kell.
2022. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Agyonver.
2022. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg rad fogja haritani, te leszel az oka annak is, ha o netalantan’ hibazott.
2022. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Fajtától függ, vagy nyíltan kiakad és összevesztek, vagy látszólag elfogadja, ha olyan viszonyban vagytok hogy nyíltan nem konfrontálódhat veled. Viszont mindkét esetben készülj fel rá hogy az ellenségeddé teszed, és ha csak teheti a vesztedre próbál majd törni, bármilyen aljas módszert is bevetve ellened, mivel jogosnak fogja érezni. Vannak cikkek amik a nárcisztikusokkal való helyes kommunikációról szólnak, ezekből érdemes tanácsokat kölcsönözni ha ez a cél hogy valahogyan hassál rá és működjön is, ahelyett hogy visszarobbanjon rád a dolog.
2022. ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tagad, tehát mondja, hogy nem az, vagy megpróbál megsérteni valamivel. pl akár azzal, hogy car a hajad, mégha nem is, csak övé legyen az utolsó szó.
2022. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem... szóval a legjobb taktika inkább a távolság tartás, igaz? Hmm.
2022. ápr. 11. 18:27
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Minél messzebb.

Akkor már csak egy eszköze marad: hálátlanság címszóval körbeköpködi a mérgét, téged hibáztatva mindenért. Nárcisztikussal szakítani (is) veszélyes.

2022. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Idősebb unokatestvérről van szó. Egy éve már nem tartjuk a kapcsolatot (szerencsére, mert semmi szépet és jót nem kaptam tőle). Most sértődöttet játszik, de a saját hibáit még soha életében nem ismerte be. Naponta bánt meg családtagokat, de túl ahhoz már túl büszke, hogy bárkitől is bocsánatot kérjen, mert ő "oroszlán jegyű". Saját magát tökéletesnek látja, láttatja, határtalanul önelégült, és rendszerint érzelmi ráhatással, zsarolással szokta elérni a családban, amit akar (pl. ha az anyja nem úgy táncol, ahogy ő fütyül, akkor közel egy hónapig nem engedi, hogy láthassa az unokáit). A gyerekeit veréssel és pofonnal leckézteti (mint "jó mintanya"), a barátoknál jópofizik, és villog, szerepel, ahol csak tud, ha pedig ellenkezel vele, rettenetesen ki tud jönni a sodrából. Kíváncsi volnék, nagyjából mire számíthatok egy ilyen embernél, ha nárcisztikusnak nevezem, és szembeszállok vele, mert már nagyon tele van vele a bugyogóm. Magát mindenkinél okosabbnak és felsőbbrendűnek hiszi, és megszokta, hogy ha kinyitja a száját, mindenki elhallgat. Régen én is összehúztam fülem-farkam előtte, mert jóval fiatalabb vagyok nála, de most már visszaszólok neki, és ez nagyon nem tetszik neki. Nárcisztikusnak még nem neveztem, de nagyon közel állok hozzá.
2022. ápr. 11. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!