Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb átvágás,...

Mi volt a legnagyobb átvágás, amit életedben tapasztaltál?

Figyelt kérdés
Amikor úgy rendesen átb@sztak...
2022. ápr. 13. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Munkahelyemen a nem létező bónuszok.


Amikor oda kerültem, a projekt vezetője mondta, hogy az a szokás, projektek végén csurran-cseppen valami a résztvevőknek.


Dolgoztam mint a kis angyal, de kiderült, hogy marhára nincs semmi, év végén van egy kis boríték, de azt mindenki megkapja projekttől függetlenül.


Később mikor már ismertem kollégáimat, mindenkinek volt valami hasonló sztorija.

2022. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
velünk főiskolán volt ilyen. azt mondták, hogy az évfolyamelső tandíjmentes lesz. tanultam, mint a güzü...aztán a félév végén kb a képembe röhögtek.
2022. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
78%
Hasonló, mint a kettesnek, csak phd-val. Azt mondták, hogy ha hozom a megfelelő átlagot és megfelelő óraszámban dolgozom bent a laborban, azt elszámolják tapasztalatnak és felvesznek a phd mellett munkaerőnek is. Amikor vittem a papírokat, a laborvezető lazán közölte, hogy bocsesz de nem kaptak elég pénzt, se munkahely, se phd hely. Mit ne mondjak, életem legnagyobb pofára esése volt, főleg hogy akkor kb. 4 hónap választott el az utcára kerüléstől, ugyanis addig volt még kolim.
2022. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!