Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Szerintetek ez átvágás akar...

Szerintetek ez átvágás akar lenni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy kollegám akinek az ismerőse fakitermelő és köbméterfát is szállít házhoz. 2köböt szoktam tőle rendelni (a kollegán keresztül) így fizetek érte 50ezret/hó. Na most a kollegának múlt hét pénteken szóltam hogy kellene fa, azt mondta akkor a jövő héten meghozzák. Hétfőn már azt mondta hogy a következő hétre várjam a fát, erre ma közli 2 hét múlva jön a fa. És már november 14.én odaadtam neki a pénzt a fára,amit most nagyon bánok.

Rendben megértem nehéz kitermelni sokan rendelnek tőle plusz jön a karácsony is. Na de 2 hétbe teljen kihozni és előre elkéri a pénzt?

Most össze van vágva az összes fa amit eddig hozzatam velük, apum egyedül van otthon, idős, beteg kell neki a meleglakás.

Mit tegyek?


2021. nov. 18. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt már itt nagyon hasonló kiírás is.

Az is te voltál?

2021. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen azt hiszem. Bocsi akkor.
2021. nov. 18. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor írtuk neked, hogy hagyd ki a közvetítő kollégádat, mert ő is rajtad nyerészkedik.

Nélküle gyorsabb és olcsóbb lesz ha közvetlenül a fakitermelőtől vásárolsz.

Vagy keressél a közelben egy erdészetet.

Rengeteg helyen árusítanak fát.

2021. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen már megtaláltam a kérdést. Holnap visszakérem tőpe a pénzemet.
2021. nov. 18. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogadj meg egy tanácsot, és legközelebb ne ilyenkor télen, hanem tavasszal vedd meg a fát. Ha tudod, akkor egész télre. A mostani frissen kivágott, sokkal gyengébben ég, és jóval több is fogy mint a szárazból.
2021. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sehol nincs olyan, hogy előre kell fizetni!


Ha nincs gáz, akkor fűtsetek klímával.

Sokkal olcsóbb!

2021. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!