Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Mit mondjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Mit mondjak a szüleimnek? Hogy tudnák elfogadni hogy szeretem?

Figyelt kérdés

A volt barátommal még mindig talizgatunk. Én még szeretem őt.

Nekem ő volt az első szerelmem, 1hónapig voltunk együtt, előtte is ismertük egymást látásból.

Aztán elkezdtünk beszlgetni fb-n, és találkoztunk. Ez olyan "szerelem első látásra" volt. Igaz nem akkor láttan először, de az első randi után nagyon megtetszett. Én is neki.

A másodikon megcsókolt, jártunk 1hónapot, de a szüleimnek nem tetszett ez a kapcsolat. Aztán rájöttem hogy megcsalt. Majd nem kérdeztem tőle semmit, csak lecsesztem őt fb-n, ami meglehetősen rosszul esett neki, de azt nem tudta hogy lebukott.


Ezután nagyon üresnek éreztem magam. Vele akartam lenni. Megbántam hogy nem beszéltem meg vele a dolgokat. El akartam felejteni, de nem tudtam. Össze jöttem egy másik sráccal (1hétig voltunk együtt), visszament a volt barátnőjéhez (szerintem ő is felejteni akart velem) de nem érdekelt. Azt mondtam neki hogy legyen boldog és minden jót kivántam aztán nem is gondoltam rá.

Annyira nem tudtam elfelejteni azt a srácot aki megcsalt, hogy felvettem vele a kapcsolatot 2 és fél hónap után, majd találkoztunk.

Amikor megláttam, meg sem tudtam szólalni. A sírás kerülgetett. Ő is haragudott rám, mert "úgy beszéltem vele mint a kutyával". De nem mondtam el neki hogy azért mert lebukott. Nem beszéltünk a multról. Csak arrol hogy kivel mi történt azóta.

Mivel a szüleim megtiltották hogy találkozzak vele, így sak titokban tudtunk talizni és 2 hetente vagy havonta kétszer-háromszor.

A héten is "randiztunk" mert irta hogy fontos lenne ha lenne egy fél órám és hozott nekem egy szál piros rózsát, (volt rajta egy kis szivecske is).

Nem tudtam miért. Megkérdeztem hogy mi az oka és azt mondta hogy miért ne hozna hisz nem tilos.

Szerintem fura hogy az exem piros rózsát ad nekem csak úgy. A legutóbbi talin rákérdeztem erre a másik lányra és azt mondta hogy engem nem csalt meg, hanem azt lányt nem birta levakarni magárol és belém szeretett de nem merte elmondani nekem.

Aztán kérdezte hogy mióta utoljára láttuk egymást voltam e valakivel. Majd kérdezte hogy kivel csókolóztam rajta kívül.


Szerintem ö is szeret. Meg szeretném tőle kérdezni, de ha így van akkor nem lehetünk együtt, mert a szüleim sehogy sem engedik. És nem tudom elfelejteni sem.

( ha ez jelentene valamit: amikor elöször találkoztunk a szakítás után, egy órás beszélgetés és sétálás után megcsókolt. Utána ha találkoztunk mindig felmentünk a lakásba. Szóval olyan mintha együtt lennénk, de nem beszélünk minden nap, csak ritkán látjuk egymást. Volt amikor egy hónapig nem beszéltünk mert volt barátnője de azt mondta, hogy velem volt utoljára nővel.)

Mondták nekem a barátnőim hogy az ex az nem véletlenül az és az is marad meg ilynenek, de én vele szeretnék lenni.

5hónapja nem tudok túllenni rajta, úgy hogy nem beszélunk minden nap, alig látom. Szeretem.

De nem tudom, hogyan tovább. Ez igy nem mehet.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2017. máj. 7. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

HÁrom dolgot mondok:

- 1 hónapos kapcsolat gyakorlatilag semmi, ennyin a legkönnyebb túl lenni, de te csak játszol

- 1 hónap alatt nem alakul ki szerelem. A klasszikus értelemben vett szerelemhez sok idő kell. Míg megismeritek egymást és felfedezitek egymásban az értékeket, apró "hülyeségeket" és minden ilyesmit, ehhez nem egy hónap kell.

- Valószínűleg megcsalt, azt írtad. Mondhatja,hogy nem így volt, attól még simán megtehette.

Te, mint nő (lány) , porig alázod magad azzal,hogy futsz utána , mint egy kiskutya, miközben ő így viselkedett veled. Ha még le is fekszel vele, akkor sajnálom, de párkapcsolatra nem vagy való.

2017. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehogy hasra ess már egy szál rózsától.

Szerintem felejtsd el. Egy hónap az semmi.

2017. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na jó.

1. Én ezzel úgy vagyok, hogy mindenki követ el hibákat, a második esélyben hiszek, de a harmadikban már nem. Ezt a megcsalásra, és a lecseszésre is.

2. Eleve a kommunikáción csúszott el a dolog, be kéne vezetnetek hogy megbeszélitek mi van. Ha szeret még, és meg tudtok bocsátani egymásnak, jöjjetek össze, ha nincsenek komoly szándékai akkor meg ne húzzátok egymás idejét.

3. Mennyi idős vagy hogy a szüleid ennyire beleszólnak a kapcsolataidba?

18L

2017. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Második esély megcsalás után? Az a te hülyeséged, de ne bíztass senkit erre........
2017. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a szüleim nem.is tudtak az első szerelmemről. Tudom, hogy elítálték volna így megkiméltem mindenkit ettől.

Nekem is sikerült belebuknom az elsö látásra utána cseteltünk de semmi más nem történt. Azóta se bánom, hogy mélyen hallgattam róla, mert egy szemétláda spieler volt

2017. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!