Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, amire legutóbb olyan...

Mi az, amire legutóbb olyan szinten kiakadtál, hogy köpni-nyelni nem tudtál?

Figyelt kérdés
Ami tényleg "no comment"...
2022. ápr. 16. 03:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sogornőm terhes és nagy büszkén újságolta, hogy amióta megtudta, csak napi fél doboz cigit szív 1 doboz helyett...

.......

2022. ápr. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Egyik volt osztálytársam (gyors- és gépíró szakiskolából ismerjük egymást kicsivel több, mint 30. éve...)


Nos, ez a hölgytársam tegnap olyan kijelentést tett - amiért 13(!) éven át merészeltem az édesanyámat ÉLETBEN TARTANI az elhalálozása előtt, hogy magamban elkönyveltem LELKETLENNEK-SZÍVTELENNEK. (Inkább feláldoztam mindent, csak hogy neki még reménye lehessen a tartós felépülésre.)


Kijelentésének kb. tartalma: ugyan már, miért is nem "dobtam" idősotthonba a még járóképes, de komolyabban betegeskedő, leépülőfélben édesanyámat annak idején?!" Úgy érzem, ÖRÖK HARAG... (ilyet "vágott hozzám" egy régebbi "családsegítős" kolléga, aki azóta már nyugdíjas lett.)


Elbizakodottá vált a tartós munkahelyi sikerei nyomán, a díjak, elismerések egy kicsit LELKI DIKTÁTORRÁ tették ezt a régi osztálytársamat. (Szerintem nem véletlenül maradt szingli a negyvenes évei második felében is.) A szó legszorosabb értelmében a macskáinak tömegével vigasztalódik.


Gyermektelen ugyan, de ezt nem szabad a "szemére hánynom", hiszen ebben a tekintetben hasonló a sorsunk. Az ilyen élettörténeteknek nagyon szerteágazó okai vannak, ezt tisztelettel és tapintattal kell kezelni.


Azt megértem, hogy neki az édesanyja még gyerekkorában elhunyt (11 és fél éves kislány volt anno és középiskolás korunkban már félárva volt, akkor az édesapja nevelte.) Tisztelettudóbban viselkedett még tiniként.


Sajnos sokat változott. Türelmesen, félbeszakítás nélkül meg szokott hallgatni ugyan, de van kritikai érzéke olykor rendesen és időnként nem mindig tapintatos. Előfordult már, hogy hirtelen indulatba jött és "támadásba" lendült egy-egy téma kapcsán. Ilyenkor megszakítom egy időre vele a kapcsolatot. (Már az édesapja sem él, negyvenéves volt, mikor elveszítette azt a szülőjét is.)


Egy kicsit azért sajnálom is magamban. Mélyszegénységből indult az élete, a mai napig albérletben él. Állítása szerint egy korábbi munkatársa fogadta be, hogy ne éljen teljesen egyedül.

2022. ápr. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Egyik multinak az igazgatóján. Első munkahelye volt, de az volt a célja, hogy minél több bevételre tegyen szert, de a feltételek a céljaihoz nem voltak gyakran adottak, a felmerülő helyzeteket sem fogadta, kezelte. Az alkalmazottakat nem tudta értékelni. Szerelmes volt belé a társa (HR-es igazgató), mindent elkövetett azért, hogy jobb színben tűnjön fel a pasi előtt. Erre épült az, hogy összetartó társaság nem kovácsolódott a munkahelyen, hiszen nem is ez volt a cél.
2022. ápr. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fidesz 2/3
2022. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászati vizsgálaton voltam, anyósom is jött, csak utánam következett. Mégcsak az aszisztensnel voltam, mikor kopognak, anyósom jön be, elkezdi tőlem kérdezni, hogy kértem e már időpontot a vérvételre, ezt meg ezt megkérdeztem e már , nehogy elfelejtsem...látni kellett volna az aszisztens fejét, rajtam még jó, hogy volt maszk. Baromi kínos volt, úgy éreztem magam, mint egy 10 éves
2022. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a "Fidesz 2/3" helyzet.
2022. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!