Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem zavar, ha másokhoz...

Titeket nem zavar, ha másokhoz hasonlítanak? Jogos, hogy így kiakadtam?

Figyelt kérdés

Engem nagyon! Ezért nincsenek példaképeim. De ma anyum mondta, hogy kellene melltartót hordjak mint (velem egyidős, nem vér szerinti) unokatestvérem. Ez nagyon felidegesített, mert én nagyon nem akarok olyan lenni mint, az az angol izéke, a bulis képeivel és csont vékony testével.

Én ha a helyébe lennék már felakasztottam volna magam. Normális, hogy így kiakadtam (egy szót se szóltam, de anyum is látta, hogy valami nem tetszik nekem)?

Mert szinte úgy mondta, hogy legyek ő. (13/L)



2014. júl. 31. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi sem kötelező. Ha nem akarsz, nem hordasz. De próbáld ki hátha megtetszik. Egyébként én sem nagyon hordok. :D

28/N

2014. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne is mondd :D


Nálunk ez valami családi hagyomány apámnál meg hugánál hogy folyton hasonlítgatnak. A szeme olyan mint...a füled olyan mint...a szád olyan mint...én meg idő után leoltottam őket h b..sszátok már meg én én vagyok.

2014. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar, ha a testvéremhez hasonlít valaki engem, akitől a lehető legjobban próbálok különbözni, minden formában. Mert szívből gyűlölöm, szóval hozzá ne hasonlítson senki. 18/F
2014. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem az a baj, hogy hordanom kéne, hanem az, hogy pont hozzá hasonlítottak. Még oké lenne, ha olyanhoz hasonlítanak, akit csodálok, de hogy pont ehhez az izéhez akit szívből gyűlölők...

+ még csodálkoztak miért nem akarok enni, holott bele se gondoltak, abba, hogy megsértettek.

2014. júl. 31. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:
De, nagyon zavar. Neked viszont nem kéne így felkapnod a vizet, valószínű, anyukád nem akarná, hogy te is olyan legyél, mint ő. Beszéljétek meg, mondd el, hogy nagyon nem szeretnéd, ha bármiben is hozzá hasonlítanának, mert neked ez rosszul esik. De miért utálod őt ennyire?
2014. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem is tudom, elsősorban alapból nem szeretem az angolokat

se az angol nyelvet.

És a másik ok, hogy se nem szimpatikus, se nem bírom elviselni, hogy valaki úgy pózol és bulizik mint ő.

2014. júl. 31. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!