Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiakadtam kicsit mert a...

Kiakadtam kicsit mert a szabadságom alatt (1 hét) az első 3 nap ugyanolyan korán kell kelnem mint amikor dolgozom, mert közbe jöttek dolgok. Rossz ember vagyok, hogy kiakadtam és hiányolom, hogy nem megyünk sehova?

Figyelt kérdés

Lelkiismeretfurdalásom van mert , mert ma totál kiakadtam a páromnak , hogy basszus nem elég hogy nem megyünk sehova még az első 3 nap sem úgy alakul , hogy az a pihenésről , nyugalomról szóljon.

Amúgy is hiányzik hogy idén nem megyünk sehova..folyton azt érzem, hogy szükségem van rá, hogy kimozduljak, hogy kicsit a megszokott környezetből elmenjek valahova , mindegy akár a közelbe csak valahova, viszont ez az egy hét most nagyon nem jött úgy össze ahogy terveztük.

3 nap szerelők lesznek a lakásban , valószínű meleg vizünk sem lesz + itt szerelnek ki tudja meddig illetve ma kiderült, hogy a 3 napból egyik nap haza kell mennem , mert otthon segítenem kell a szülőknek.

Aztán elvileg marad csütörtöktől vasárnapig 4 nap hogy kicsit elfoglaljuk magunkat szóval nem panaszkodhatok tulajdonképpen.

És nem is az a gond, hogy haza kell mennem csak ez volt egy utolsó csepp most hogy belegondoltam , hogy tulajdonképpen az első 3 nap ugyanúgy 6 kor kell kelnem mint amikor dolgozni megyek és ráadásul a szerelőkkel a lakásban sem lesz egy ideális dolog együtt lenni.

Menni nagyon nem tudunk sehova mert páromnak gerincsérve van , és annyi hogy megyek vele majd kezelésekre én is tornázom majd ( a munkahelyemen amúgy ) szóval nem tudom csak úgy egy pillanatra kiakadtam , hogy basszus nem várom tulajdonképpen hogy szabadságon legyek , mert igazából ez nem lesz feltöltődés számomra.

Gondolom csütörtökön valamit csinálunk aztán jön a hétvége a szokásos menjünk be a városba kocsmázni a barátokkal és ennyi volt a szabadságom. Viszont tudom mellette hogy nincs igazam , nem szabad panaszkodnom, nem szabad kiakadnom hanem örülnöm kell hogy egyáltalán szabadságra mehetek és más soha nem megy sehova , másnak egész nap dolgoznia kell és hogy tulajdonképpen egy szavam nem lehet, de közben meg látom hogy mások idősebb nyúgdíjas kolleganőm is pl. férjével elmászkálnak ide -oda sima hétvégéken is mi meg alig megyünk valahova és oda sem kettesben. Nyugtassatok meg , hogy nem vagyok rossz ember és azért normális hogy így érzek egy pillanatra.

És ne értsetek félre , nagyon jól tudom, hogy nincs okom panaszra és most az a fontos hogy párom meggyógyuljon meg segítenem muszáj otthon mert az nem is baj egy nap ..csak valahogy ezzel a 3 napos szereléssel plusz ezek az apróságok és kiakadtam.

Csak nyugtassatok meg hogy normális a kirohanásom és nem vagyok egy gonosz önző ember.

Rosszul érzem magam, hogy egyáltalán felmerült bennem hogy panaszkodjak ahelyett hogy várnám örömmel a szabadságom ami másnak nem is adatik meg hogy elmenjek a nyáron egy hétre. Más is volt már így? meséljetek kérlek!

amúgy kicsit ingerlékenyebb is vagyok mostanában .

amúgy is minden nap korán kelek amúgy hétvégén is mert mindig szombatonként iskolába járok vasárnaponként meg hazautazom mindig ebédre heti egyszer a szüleimhez..szóval nálam ez az alvás is egy gyenge pont.

Csak..nem tudom csak 2 éve pl voltunk Horvátországban és olyan jó volt hogy így együtt utaztunk barátokkal , élményekkel tértünk haza és most semmi...



2019. júl. 25. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma van csütörtök
2019. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Igen, rossz ember vagy. Novella terjedelmében (amit amúgy nem olvastam végig)panaszkodsz mindenre. Párod van, munkahelyed van, lakásotok van. Nekem egyik sincs, és még halálos beteg is vagyok, de mégsem tudnék ennyit nyafogni, mint te.
2019. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jövő héten leszek szabin..:D nem értettem mire írtad de igen ma van csütörtök ..de amúgy tényleg önző vagyok csak na belátom...csak azért talán mégis normális emberi reakció , hogy vágyódnék elutazni..:S butaság amúgy mehetek máskor is akár hétvégére ...meggyőztem magam na..csak remélem , hogy mással is előfordult már ilyen , hogy kicsit kikelt magából aztán rájött , hogy nincs oka panaszkodni..:S jaj na látszik, hogy már rám is fér ez a kis szabi..:D
2019. júl. 25. 17:24
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
A szülőket mondd le!
2019. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Évente minimum 20 nap szabid van. Koncentrálj a többire. Sajnos mindenki jár úgy hogy a szabadsága nem a pihenésről szól :(
2019. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Persze, h előfordul ez mással is. Csak ne lovagolj rajta annyit. Kidühöngöd msgad, aztán nagy levegő, újratervezés.

Sokaknak segít, ha rosszabb helyzetet képzelnek el, és lám, ők mégis milyen szerencsések.

Az is jó, ha nincsenek elvárásaid, mármint ez könnyíti elfogadni, ha vmi nem jön össze.

De tényleg, amíg ott vannak a munkások, olvass, vagy bármi más. Nem kell állandóan felügyelni. Tervezd meg ezt a 4 napot, hogy jó legyen. Menjetek el vhova, most nem kellenek haverok vagy szülők. Nem tudsz később segíteni? Vagy máshogy? Vagy küldeni vkit helyetted?

Szóval újratervezés indul!

2019. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
De most miert ne akadhatnal ki neha? Irj naplot ahogy edesanyam mondana, de minek omlengsz itt? De igen ki lehet neha borulni, es igen altalaban egoista okok miatt borulunk ki mi emberek. De ki a franc mondta neked hogy tokeletes Isten lenykent kell viselkedned?
2019. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nagyon aranyosak vagytok , jól esik , hogy nem támadtatok le egyből, mert belátom , hogy nem szabad panaszkodnom pont ezért éreztem rosszul magam..:S nem nem a szülőknek muszáj segíteni azt már nagyon régen megbeszéltük , hogy ha szabin leszek egy nap hazamegyek, hogy el tudjanak utazni kicsit de ez nem is gond..igazából csak ugye ez a szerelő téma , meg hogy nem tudunk menni sehova.

De igazatok van , kisebb programokat ki tudunk találni, a barátokkal is jó lenni csak majd mást kell kitalálnom.

Sajnos nekem néha nagyon unalmasak ezek a megszokott programok és úgy elvágyódnék akár csak egy szomszédos faluba vagy kisvárosba csak el ebből a környezetből és messze a megszokott helyektől ahova szokás szerint járunk hétvégente. Csak kíváncsi voltam, hogy mások is éreznek e így néha és hogy normális-e?

Amúgy régen amikor volt lehetőségem többet utazni, akkor is sokszor hálás voltam a sorsnak, hogy ennyi szép helyet láthatok és pontosan tudtam , hogy más egész életében nem jut el még a balatonra sem nemhogy külföldre vagy bárhová.

Szóval tudom, hogy szerencsés ember vagyok, csak bennem van azért hogy elvágyódnék néha ..kicsit kizökkenék a hétköznapokból..de így is jó lesz :) köszönöm tényleg nagyon aranyosak vagytok.)

2019. júl. 25. 18:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Esetleg ha megengedheted magadnak a fizetés nélküli szabit, ne fukarkodj magaddal! :)

Évi 1 vagy 2 hónap.

Van, akinek 3 is futja még egy gyík közalkalmazotti állásban is.:)

2019. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mármint nem az állás gyík, hanem a fizetés.
2019. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!