Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kedvesebbek a csinos...

Miért kedvesebbek a csinos lányokkal a buszsofőrök?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy a buszsofőrök kedvesebbek a szép/csinos lányokkal?Például el engedik a jegy árát,mosolyognak rájuk,beszélgetnek velük.A kevésbé szép lányokkal pedig úgy beszélnek,mint valami kutyával:(

2022. ápr. 16. 15:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%
9 Ez borzasztóan naiv gondolat. A legtöbben mikor kedvesek egy ezerszer jobban kinéző valakivel, vágják h semmi olyan nem lesz, csak egy pozitív interakciót remélnek, vagy nem akarják, hogy rossz véleménnyel legyen róluk, mert aki jól néz ki annak a véleménye fontos ugyebár. Szar ügy, de aki jól néz ki, azt a legtöbben tisztelik, egyszerűen így vagyunk kódolva.
2022. ápr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Cubina ***** válasza:
50%

Én mindenkivel kedves vagyok, leállok egy-két szóra beszélgetni idegenekkel is, buszvezetőkkel is, de csak akiken látom, hogy vevők rá. Tehát aki rá se néz az utasokra, amikor felszállnak, olyannal nyilván nem. :)

És igen, nagyon sokan intenek, hogy menjek, ne lukasszak.

Nők nem, csak a férfiak. :)


Néhány hónapja történt, hogy viccből azt mondtam a sofőrnek, hogy le se szállok, mert ilyen jó fej. (Tényleg jó fej volt). Erre elvitt a végállomásig, jó sok megállót, jót beszélgettünk addig, és utána elvitt a másik végállomásig, ami két megállóra volt a házamtól, ahonnan elindultam. Szóval így utaztam egy órát az 5 perc helyett. :)

A baj az volt, hogy nem tett ki a végállomáson, hanem bevitt a buszöbölbe. Én komolyan azt hittem, hogy szórakozik, de ahogy beállt a helyére, szó szerint nekem esett. Elkezdett fogdosni, persze azonnal ellöktem és kértem, hogy nyissa ki az ajtót. Teljesen fel volt izgulva, soha nem gondoltam volna, hogy így beindul a semmitől.

Még attól is megijedtem, hogy nem fogja kinyitni az ajtót.

Eleve nem flörtöltem vele, csak szokásos dolgokról beszélgettünk, viccelődtünk. Még csak szexi ruha sem volt rajtam, tél volt.

Szerencsére kiengedett, de jól beolvastam neki, hogy minek néz engem. Sose tudnék lefeküdni egy idegennel, csupán egy vagy több beszélgetés után. A mai napig nem értem, hogy mert ilyet csinálni. És még azt merte mondani, hogy már volt egy randevúnk.


Mivel véletlenül szinte mindig ő van a volánnál, amikor a dolgomra megyek, múltkor nagyon gonosz voltam, mert direkt miniszoknyát vettem fel, és hagytam hogy nézze azt, amit sose kaphat meg. :)


Ja és volt még egy buszos jelenet, amikor szintén normál öltözékben voltam, a sofőr pedig a megállóban mosolygott rám, nézett és dudált, pöfögött. Pedig nem is azzal a busszal mentem, csak elhaladtam mellette.


Bár az igazság az, hogy nem csak a buszosok csinálják ezt, csak valahogy tőlük tiszteletet várna el az ember.


Én nem tartom magam szépnek, nem is értem ezt a nagy érdeklődést irányomban. Főleg, hogy az öltözékem sem kihívó, többnyire sportos, nem hordok szűk holmikat sem. Mégis jönnek az udvarlók, meg a szexmániások. Igaz, hogy mindig kedves vagyok meg viccelődök mindenkivel, de ezt nem tudhatja egy idegen, aki épp most lát életében először.


Sokan azt mondják, hogy a kisugárzásom nagyon erős, ezért vonzom az embereket. Nem tudom, azt messziről is látni? :) Vagy van olyan egyáltalán? De az is lehet, hogy sokan a csúnyákat szeretik.

2022. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésen felmosolyogtam, a kedves viselkedèsèrt valószínűleg várnak valamit ,egyszer volt szerencsém még tini koromban látni amint a feleség hajánàl fogva vitte le a beszélgető partnert
2022. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!