Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új Clió minek köszönheti a...

Az új Clió minek köszönheti a népszerűségét? Annyira jó autó vagy csak egyszerűen "csinos"?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Golf után a legnagyobb számban eladott modell a Renault Clio.

Több európai országban (Hollandia) vezeti az eladási listákat, a legnépszerűbb modellnek számít arra fele.


De, Magyarországon is egyre többet látni belőle.

Valóban, feltűnő jelenség, megfordulnak utána az emberek

Különösen az a rejtett hátsó kilincs nagyon ötletes, olyan latinos, "Alfás", sportos.



Viszont a kérdés, miért népszerű?

Annyira jó ez a modell műszaki színvonalat tekintve vagy csak azért mert szemrevaló?Esetleg mindkettő?


2017. dec. 29. 19:28
 1/5 A jó édes ***** válasza:
Állami és céges beszerzések. Olcsó - de mondjuk egy Daciával szemben egy csomó olyan XXI. századi extra megvan benne, amiket az ilyen szervek elő szoktak írni minimális felszereltségként. Igazából az a csoda, hogy a magyar rendőrök nem azt kapnak Audik és Mercedesek helyett (vagyis nem csoda, hanem mi annyira gazdag ország vagyunk, hogy nálunk nem kell holmi Rönóval járni a rendőröknek).
2017. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Francia kaki!
2017. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom az árakat, de szerintem max. az ára miatt lehet "népszerű".
2017. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Sok a balek annak köszönheti népszerűségét. Én biztos nem fordulok meg utána , maximum az autóvillamoságisok meg a szerelők .
2017. dec. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pofás kis autó lett, és "jóárasították". Ennyi.
2017. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!