Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek kedves?

Hogyan legyek kedves?

Figyelt kérdés

Alapból illedelmesnek, kedvesnek tartom magam az olyanokkal akiket ismerek, de sokszor van, hogy elkezdek vkit kritizálni tök random és ezt nagyon utálom magamban és hiába szólok magamra később úgyis elkezdek rajta megint gondolkozni. Persze ki nem mondom, de akkor is idegesítő, mert én is utálom, ha kritizálnak és nyilván mindenkinek megvan az oka, hogy mit miért tett/tesz. Szeretném ha az emberek kedvesnek és pozitívnak tartanának.

Az beválhat, hogy minden negatív gondolat helyett mondok egy pozitívat? (mondjuk ezt már próbáltam és volt olyan ember akiről nem tudtam pozitívat mondani, mert azt az oldalát nem ismerem)


2022. ápr. 16. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, de így ismeretlenül elég nehéz tanácsot adni.
2022. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, egyértelmű, ha nem vagy kedves valamiféle diszfunkció áll fent társadalmilag.

Próbáld ki, menj be a boltba, állj a csemegepultos elé és torkod szakadtából üvöltve/nyáladzva szólitsd fel:

ADJON 20 DEKA PÁRIZSIT!


Nem fog működni, legyél kedves.


"és hiába szólok magamra később"

Ha viszont többen vagytok bent, semmi gond, gyakorolhatod magadban a csemegepultos dilemmát!

2022. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!