Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek kedves?

Hogy legyek kedves?

Figyelt kérdés

Aki kedves,annak sosem durran el az agya?

Mindig szépen beszél?

Hogy csinálja?


2019. dec. 5. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nyugodt az alaptermészetem, munkahelyen, vásárlás közben kedves, udvarias vagyok. A hozzám közel állók, viszont ki tudnak hozni a sodromból.

Nem hiszem, hogy van olyan, aki mindig-minden helyzetben ezt tartani tudja, mert az olyan fokú megfelelési kényszer, ami már beteges.

2019. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek eldurran az agya néha, de alapvetően mindig legyél tisztelettudó és kedves az emberekkel. Én is mostanában szoktam rá a hangos köszönésre, mindig hozzáteszem hogy légyszíves vagy kérlek ha valakitöl kérek valamit, valamint szépen, érthetően megköszönök mindent (nem kösz, köszi, köszike hanem köszönöm szépen) bármilyen apróságról is legyen szó.


Nem nagy dolgok ezek de azért mégis máshogy állnak hozzád az emberek mintha csak dörmögnél az orrod alatt. :)

2019. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pontosan miért és kivel szeretnél kedves lenni?


van 1 nagyon jó könyv, de nem biztos, hogy pont az amit keresnél

2019. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szeretnék megváltozni.


Naiv voltam,sokan kihasználtak sokan.

Ekkor atvaltoztam nagyon.

2019. dec. 5. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Tartsd magad távol az emberektől. Nekem sem megy a pitizés. Ameddig úgy érzem, hogy bírom, addig szívesen reagálok másoknak, aztán amikor vérszemet kapnak és elkezdenek nyaggatni a szívességeivel, inkább kiszállok a bizniszből és vagy ki x-elem a chatablakot vagy magamra zárom az ajtót, aztán felőlem mindenki pöröghet a fején. Goromba sosem szoktam lenni, de szeretek húzni egy vonalat, ahonnan az energiám és az idői ráfordítáaom véges. Az emberek általában igazodnak hozzá és nem mernek megengedni annyit velem szemben. Ha túl nyájas lennék, szétkapnának. Ha meg nem tudok kibújni a hülyeség alól, akkor végighallgatom szerencsétlent, mondjad csak bmeg, úgy is van, abbahagytad? Király, akkor szia.
2019. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!