Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ismerősöm azt hiszi, hogy...

Egy ismerősöm azt hiszi, hogy a jövőbeli önmaga visszautazott az időben, hogy őt segítse... Ez mennyire "normális" felfogás?

Figyelt kérdés

Egy üzlettársamról van szó, aki ingatlanokkal üzletel (megveszi, felújítja, eladja).

Múltkor mentünk az ügyvédhez szerződni (megvenni egy lakást), de nem indult a kocsija, mert lemerült az aksi, na ekkor közölte, hogy nem veheti meg! Mert biztos a jövőbeli énje visszautazott az időben és tönkretette a kocsiját, így figyelmezteti! Erre felhívta az eladót, lemondta, és felírta a naplójába (hogy a jövőben tudjon róla, mikor kell visszautaznia).


Ez mennyire "normális" felfogás? - Alapvetően őrültnek mondanám, de sokszor pont ezért nagyon meredek üzleteket is bevállal, és szerintem évi nettó 30-40 milliót keres...


2022. ápr. 16. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van az a mondás, hogy hülyéknek áll a szerencse. Az ő esetében abszolút megállja a helyét.
2022. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg túl sok időutazós sci-fit nézett, és kicsit eldeformálódott az agya.
2022. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ezt a részt nem értem, elmagyaráznád?

"és felírta a naplójába (hogy a jövőben tudjon róla, mikor kell visszautaznia)."


Egye meg furcsa fazon lehet, tulajdonképpen ki lehet mondani hogy jelen társadalmunkban nem nor jelzővel illethető.

2022. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Újra : Egyébként meg furcsa fazon lehet, tulajdonképpen ki lehet mondani hogy jelen társadalmunkban nem normális jelzővel illethető.


/Valamiért azt csinálja a telefonom, hogy bírom a szöveget, ellenőrzöm de a küldés pillanatában módosítja. /

2022. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én itt szakítanám meg a kapcsolatot vele. Nekem egy barátnőm azt mondta, hogy őt megszállta az ördög, egy másik azt, hogy boszorkány, egy harmadik szellemeket látott, azóta ahogy valaki furcsaságot mond, máris menekülök.
2022. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!