Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Motorosnak lenni komoly...

Motorosnak lenni komoly dolog, és a robogósok ennek karikatúrái?

Figyelt kérdés

Gondolom ezért fordulnak el mosolyogva akit robogóval látnak vagy nézik levegőnek. Míg aki igazi komoly motoros, ennek minden felségjelzésével, azt üdvözlik, felismerik hogy a klán tagja.


Hogy van ez pontosan? Tehát akinek konkrét célja a közlekedés lásd a robogóst, az megcsúfolja a motorozás szentségét.



2022. ápr. 17. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Valami nagyon szánalomraméltó dedós p#csméregetés, aki ezt tényleg komolyan gondolja.
2022. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki talál ki ilyen hülyeséget?


Teljesen más a kettő, a motorozás egy életérzés, a robogó pedig egy praktikus közlekedési eszköz városon belül munkába járásra dugóban ücsörgés vagy buszon/villamoson nyomorgás helyett. Ha megengedhetném magamnak pénzügyileg, akkor a városi robogó mellé vennék egy choppert is, azzal nyilván nem fogok a beállt Margit körúton a kocsisorok között cikázni, ahogy a robogóval se indulok el ausztriai körutazásra, de miért kéne, hogy kizárják egymást?

2022. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

A robogó hétköznapi közlekedési eszköz, nem hobbyból használjuk, hanem autó helyett. A motor meg inkább hobby, kevesen járnak vele pl melóba. Ezért a robogósok nem integetnek egymásnak meg élvezkednek az utakon.

De volt már olyanom is, hogy nagymotorral mellém álltak és kísértek. Személyiség kérdése, ki hogyan áll a robisokhoz.

(Egy robogós csaj)

2022. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Tenyleg primitiv vagy, vagy csak tetteted?
2022. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

"De volt már olyanom is, hogy nagymotorral mellém álltak és kísértek. Személyiség kérdése, ki hogyan áll a robisokhoz."

Ne félj, ha csávó lennél, nem "kísértek" volna. Mondjuk nem is igazán értem mit kell kísérgetni, de mindegy. A lényeg, hogy ez rámutat ugyan sok dologra, de arra nem hogy minek a kérdése az, hogy hogyan állnak a robogósokhoz. Vagyis de, csak arra hogy ez nem épp a személyiség kérdése...

2022. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

"Ne félj, ha csávó lennél, nem "kísértek" volna."


Honnan gondolod, hogy férfi állt mellém?? :D Te vagy a kérdező álprofilja? Szánalmas troll vagy.

2022. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, hagyjuk már... Mert olyan qurvasok női motoros van, tuti az állt be melléd. Egyébként nem vagyok a kérdező.

Ezt ne vedd sértésnek, férfiként nekem is szimpibb egy robogós csaj, mint egy robogós csávó.🤷‍♂️ Csak azért írtam, azt amit, mert leírtad hogy személyiségfüggő, ki hogy áll a robogósokhoz, igen az, de erre elég rossz érv az, hogy mert téged kísértek. Nekem nincs bajom a robogósokkal, de nem fogok én senkit sem kísérgetni, csak azért mert robogós. Ismeretlen motorost sem fogok kísérgetni sehova, meg szerintem senki sem.

Szóval érted, valószínűleg nem a motoros összetartozás jeléül kezdett el téged kísérgetni, hanem mert valószínűleg valami jó csajt látott a robeszon😏

2022. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ja, persze, számot is cserélnek az emberek ilyen helyzetben...


Mert TE PRIMITÍV VAGY, attól más még nem lesz az. Én magam is szeretek beállni más robisok mellé/mögé, jó kísérni a szimpatikusabb robogósokat, akik normálisan haladnak, könnyebb haladni, biztonságosabb is. Máskor meg nem foglalkozom velük, mert sietek. Nem integetünk egymásnak, mint a mocisok, még ha napi szinten összefutunk, akkor sem.

Ez afféle "vigyázzunk egymásra" stílus. Személyisége válogatja. Ha te nem vagy ilyen, akkor te az a tipikus suttyó motoros vagy, akit mocis, robogós és autós is rühell.


Chateljetek a kerdezővel, úgy érzem egy húron pendültök ;)

Szép napot!

2022. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 Jólvan hisztikriszti😜
2022. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!