Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor valakinek a gyereke a profilképe Facebook-on?

Figyelt kérdés
Személy szerint engem nagyon idegesit. Mert azzal, hogy valaki a párjával/gyerekével csinál profilképet magának, azzal nincsen baj. Meg persze, hogy a gyereke a borítóképe, az is rendben van. De amikor csak és kizárólag a gyerek van a képen, az idegesítő. Mert értem én, hogy a gyereke a mindene, de attól még a gyerek nem ő, hanem egy különálló személy.

2022. ápr. 18. 07:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Idegesítő. A legjobb amikor valami -né a neve, semmi képe, infója nincs kint magáról.

Meg se lehet állapítani ki a fene lehet.

2022. ápr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Voltmár.
2022. ápr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Van, aki összesen csak ennyit tud felmutatni. Nem irigylem. Viszont nem idegesít, mert el tudom kerülni az ilyeneket.
2022. ápr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
84%

2.És? Attól, hogy volt már nem lehet másnak se kérdezni hasonlót? Hisz nem véletlen gyakori a neve az oldalnak, milyen kérdésekre vártok, olyanra amiket szökő évente tesznek fel? :)


Kérdésre reagálva:

Engem is zavar de sokat nem bonyolít az életemen, nem látok sok ilyen felhasználót. Engem az zavar jobban ha egy személyből több nevet találok és egy listát sorol fel de a legtöbbnek nincs profilképe se...

2022. ápr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Semmi.Sokszor észre sem veszem,ha meg igen,akkor is továbbmegyek.
2022. ápr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

#1:

Szóval te azért vagy fent a Face-en, hogy vadidegenek után kutakodj, és frusztrál, ha valakinek nem nyilvánosak az adatai? Nagyon izgalmas életed van, mit ne mondjak...

2022. ápr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Mi ebben az idegesítő? A mindennapjaidat miben befolyásolja az, hogy neki egy gyerek a profilképe? Azt érteném, ha arról lenne szó, hogy állandóan a gyerekéről rak ki képet és már zavar, hogy csak őt látod a közös falon, de az hogy a profilképén egy gyerek van és nem ő maga, miben zavar?


És amit az 1. leír? Miért zavaró, hogy valaki nem tesz láthatóvá semmit Facebookon? Lehet ő zárkózott, de szeretné követni az ismerősei közül, hogy kivel mi van. De amúgy is, miért zavaró, hogy 0 információt oszt meg magáról? Ha bejelöl Facebookon írhatsz neki, hogy "Te ki vagy?", ha nem ismered fel, amúgy meg mindegy, hogy mennyire tárulkozik ki, nem?

2022. ápr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

6. Nem turkálok, de ha bejelöl egy ilyen akkor honnan tudjam ki a franc lehet?

Vagy ha mondja valaki a munkahelyen hogy jelöljem be, akkor hogy találom meg? Majd a kölykét biztos felismerem a képen🤦‍♀️


"Miért zavaró, hogy valaki nem tesz láthatóvá semmit Facebookon"

Azért, mert honnan tudjam ki ő. Nincs kint lakhely, születési dátum, munkahely stb. Csak a pulya. Ez alapján hogy azonosítsam be, hogy ismerem-e valahonnan vagy sem? Több százan dolgoznak a munkahelyemen, nem tudom mindenki házas nevét, a kölyküket meg végképp nem jegyzem hogy hogy néz ki vagy van-e egyáltalán. Ha lenne kint vakami kiindulási pont azon kívül hogy pl Kis Istvánné pulya profilképpel (mondjuk lenne saját képe, vagy valami infó róla hová valósi) akkor talán lenne tippem ki a fene ő és ismerem-e valamilyen szinten.

2022. ápr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
De. Eléggé megtévesztő is.
2022. ápr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, csak nem értem. Én nem hogy profilképnek, de alapból se tennék ki fotót a gyerekemről.
2022. ápr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!