Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezeled ha egy agresszív...

Hogy kezeled ha egy agresszív ember üvölt veled munkahelyen?

Figyelt kérdés
Pl az egyik munkatársad akiről nem is gondoltad

2022. ápr. 22. 03:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyom és jelzem a főnökömnek
2022. ápr. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a főnököm csinálta ezt. Felhívtam az ő főnökét, és megkérdeztem, hogy mennyire normális, hogy az ügyféltérben az ügyfelek meg mindenki előtt üvöltözik, hogy fogjam be a pofámat. Félóra múlva felhívták egy kis elbeszélgetésre, ezt követően pedig eltakarodhatott, kirúgták. Életem egyik legszebb napja volt, mert előtte fél évig kínzott.
2022. ápr. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meghallgatom, majd amikor lenyugszik rendezem vele a dolgot.
2022. ápr. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mosolygok. Biztosítom arról, hogy értem mi a problémája és megkérdezem tőle, hogy miben tudok segíteni.

Ha meg nem velem csak a környezetemben ott hagyom. Kimegyek egy körre, megiszok valamit és kb 5-10 perc múlva vissza megyek.

2022. ápr. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
A kamera és a tanúmentes helyen a torkánál fogva a falhoz nyomom és elmondom neki mit csináljon legközelebb.
2022. ápr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

??

Szólnék a főnöknek, ha ő nem tesz semmit akkor felmondanék. Nem dolgoznék ilyen állatkertben.

2022. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!