Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk nektek milyen érzés...

Fiúk nektek milyen érzés tudni hogy egy lány erősebb nálatok és meg is tudna verni ha akarna?

Figyelt kérdés
Sok lány már tizenéves korában izmosabb és erősebb mint egy felnőtt férfi.

2022. ápr. 22. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem leszarják.



Én is leszarom nőként az ilyen kemény magdikat, pedig rendszeresen sportolok és elismerem a sportteljesítményt. De aki a fizikai erejével vagizik, az egy hülye csicska. Mire mész ma a keménykedéssel? Semmire, max a lepranegyedben, ahol verekednek az utcán emberek.

2022. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Fogalmam sincs soha nem voltam ilyen helyzetben, bár eléggdé gáz hogy a mostani férfiak ilyen táposak :d...ha egy nő megveri őket szerintem meg is érdemlik
2022. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy honnan veszitek ezeket a hülyeségeket? Esküszöm ,ezen az oldalon már nincs egy értelmes kérdés!
2022. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted miért mondják sokan, hogy "A nőket nem szabad megütni"? Így ha megvernek férfi létedre, mondhatod hogy csak azért mert hagytad magad.🤷‍♂️😂
2022. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
"Sok lány már tizenéves korában izmosabb és erősebb mint egy felnőtt férfi." kik ezek a lányok , ez melyik dimenzió
2022. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

"Sok lány már tizenéves korában izmosabb és erősebb mint egy felnőtt férfi."

ez biologiailag lehetetlen

2022. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
A családon belüli erőszak is halad a korral.Ma már több olyan eset is előfordul, ahol a férj van kitéve az erőszakos otthoni cselekedeteknek! Valós probléma! Egy férfinak pedig még szégyenteljesebb ez, ezért mindent megtesz annak érdekében hogy nem kerüljön ki mindez a házból!
2022. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem erősebbek csak szimplán túlsúlyosak a lányok fiatalon.

Autóban ülve szoktam észre venni busz állomáson, hogy a nagy átlagosság a következő..

Giliszta alkatú femboyok, és körte alakú csajok.

2022. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én még olyan lányt nem láttam. :)

Te hol élsz kérdező?

2022. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem izgatna a dolog.
2022. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!