Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van különbség a lányos,fiús...

Van különbség a lányos,fiús és a vegyes nemű gyermekekkel rendelkező családok között?

Figyelt kérdés
Csak úgy kíváncsi vagyok.
2022. ápr. 23. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint milyen értelemben? Lehet kicsit másabb programot csinálnak a gyerekekkel, ilyenben pl. lehet különbség.
2022. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt veszem észre a környezetemben, hogy ahol különneműek a gyerekek, ott jóval kevésbé vannak összenőve, mint ahol egyneműek, főleg, ha a korkülönbség is kicsi (max.3 év). Persze tudom, hogy van kivétel, a gyerekek habitusától is függ, de a nagy általánosság mégis ez.

Nekem egy lányom és egy fiam van. Alig-alig mozognak együtt, miközben mindkettejüknek vannak olyan barátai/barátnői, akiknek az azonos nemű tesójával is ugyanolyan jóban vannak, és hármasban csinálnak mindent.

2022. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Az egyik lányos, a másik fiús, a harmadik meg vegyes nemű gyerekkel rendelkező család.
2022. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3/3 ez így van
2022. ápr. 27. 21:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!