Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy annyira...

Volt már olyan, hogy annyira felidegesített valaki, hogy felpofoztad?

Figyelt kérdés
Mivel érdemelte ki?

2022. ápr. 25. 15:19
 1/10 Metionin ***** válasza:
82%
Nem, bár az inger sokszor megvolt. Indokolatlan hisztikkel és kötekedésekkel lehet nálam kiváltani a tenyérviszketést de sosem süllyednék olyan szintre, hogy tettlegességhez folyamodjak, amennyiben az nem önvédelem.
2022. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
97%
Igen volt...Olyan dolgokat mondott ami rosszul esett..
2022. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Persze, többször is.
2022. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Sok haverommal volt így, mondjuk nem pofoztam, hanem ütöttem őket anno...volt két csajom aki megcsalt, na azokat felképeltem úgy elég rendesen régen :d
2022. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Egyszer, egy szórakozóhelyen egy eléggé "nem tiszta" tekintetű pasi zaklatta a barátnőmet. Többször is szóltunk neki, de abból nem értett. Végső elkeseredésemben lekevertem neki egy pofont, mikor többedik alkalommal próbált utána menni és fogdozni.

Utólag nem tartom okos ötletnek, de szerencsére működött.

2022. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Fogdosni te barom.
2022. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

#6

A kedvedért utánanéztem, az mta szerint mindkettő helyes, nyelvjárástól függ.

Egyébként örülök hogy megfog(doz)tad a lényeget. :))))

2022. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Itt a gyakorin egy-két agyhalott kötekedőnek néha bemosnék olyat ami a fogait átrendezi 😁
2022. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hanna S ***** válasza:
93%

#8

Hát igen...

2022. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

Igen, még gimiben egyszer egy évvel felettünk járó menő csávót. Kipécéztek minket a haverjaival és mindig cukkoltak, bunkóztak, lekezelően beszóltak. Egyszer beígértem neki, hogy ha nem fejezi be, akkor legközelebb szájon vágom. Következő szünetben összefutotunk, ők jó sokan álltak a lépcsőfordulóban, természetesen beszólt. Én meg az a típus vagyok, aki ha megígér valamit, azt betartja. Szóval kettőt visszaléptem, és szájon töröltem. Hát próbált vigyorogni, meg elütni a dolgot további bunkózással, de jó sokan látták, hamar híre ment. Én voltam a nap hőse.

Ennek már lassan 40 éve, de most is vigyorra áll a szám, ahogy megjelenik előttem a döbbent képe.

Később felnőttként a buszon csaptam oda egy alkholista, hajléktalan kinézetű vadbaromnak, aki az akkor 2 éves fiamnak kezdett beszólogatni, engem szidva neki. Őt is előre figyelmeztettem, hogy hagyja abba. Ő speciel ököllel kapott a képébe. Addig kussolt az egész busz, de utána egy pasi felrángatta a csövest és a következő megállóban szó szerint lerúgta a buszról.

Igazából ennyi. Nem vagyok verekedős, soha nem is voltam, gyerekként kifejezetten visszahúzódó voltam. De van az a pont, amikor eldurran az agyam. Anyként ez már főként akkor tört elő, amikor a gyerekeimet akarta bántani valaki.

2022. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!