Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged felidegesít, ha valaki...

Téged felidegesít, ha valaki nem köszön vissza? Volt már, hogy ezt szóvá tetted?

Figyelt kérdés

2020. dec. 11. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen
2020. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem idegesít fel! Rengeteg bunkó ember van. Ha mindegyiken felidegesíteném magam, akkor megőrülnék.

Egyszerűen az ilyen embernek, legközelebb nem kell köszönni.

2020. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem.Legközelebb én se köszönök neki.
2020. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy idegesítem magamat ilyesmin, főleg hogy a legtöbb esetben ez figyelmetlenség.
2020. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a képlet..még egy próba, hogy biztosra menj, aztán soha a büdös életben ne köszönj az illetőnek..sőt, nézz át rajta, mintha nem is létezne..
2020. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Régen felidegesítettek, főleg munkahelyen. Hangosan és feltűnően köszöntem nekik, és volt úgy, hogy megálltam előttük, amíg vissza nem köszöntek.

De ennek már vége.

Nem éri meg.

Nem vagyok az anyja-apja, nem nekem kell megtanítanom neki a jó modort, és pláne engem semmilyen sérelem nem ér, ha nem köszön vissza. Nagy valószínűséggel nemcsak velem játssza ezt el, tehát a modorával van a gond, nem pedig neki van gondja személy szerint velem. Ha ezen dühöngök, az olyan lenne, mint mérget inni és azt várni, hogy másvalaki haljon bele.

2020. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze.

De úgy kéne gondolkodni mint a #2-es :) Csak hevesebb vagyok én ennél sajnos. Kár, mert sok gyökér cseszi fel az agyamat. Persze hogy megjegyzem.

“Üdvözlöm én magam ne fáradj✌🏼“

2020. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegesít fel. Aki nem köszön vissza nekem, az nem vesz engem ember számba sem! Szóval én tudom, ki miért nem köszön vissza, és nem zavar. Én sem köszöntöm többé, ezen kár idegeskedni!
2020. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt, hogy idegesített, de minek tegyem szóvá? Őt jellemzi...
2020. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!