Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszerűen élvezem, hogy...

Egyszerűen élvezem, hogy kövér vagyok. Más is van ezzel így? F

Figyelt kérdés

Szeretem a nagy hasam, és azt is, ha teleeszem magam, akkor még nagyobb.

Van valaki, aki erről a témáról szívesen beszélgetne?



2022. ápr. 25. 17:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
26%
Szia én is imádom sőt szeretnék még nagyobb lenni 😍
2022. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Hanna S ***** válasza:
69%

#2

Nem hiszem, hogy ő lenne itt a szerencsétlen....

2022. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%

Jó is az, amikor szétfolysz mint egy amőba és nyáron már attól folyik a víz rólad, ha levegőt veszel.


Magas vérnyomás, koleszterin, szívritmuszavar, visszerek, cukor stb. Amikor 2 lépést nem bírsz megtenni mert fulladsz és csak tespedsz egész nap a kanapén chipset zabálva.


Amikor nem kapsz magadra egy ruhát sem, mert 4XL-es méret nem létezik.

2022. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Jelen! Irj batran ;) 20 f
2022. ápr. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
24%
szerintem elég gusztustalan és normális emberek számára taszító. ha te így jól érzed magad érezd de ettől függetlenül undorító és még betegségekkel is járhat.
2022. ápr. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg pont mindenkinek a maga dolga hogy mit csinal... Miert kell undoritozni másokat?

Udv, egy sportos 22 eves. Ha igy erzi magat jol, akkor csinalja.

2022. ápr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Én is szeretem teleenni magam szándékosan. Egyrészt megnyugtat másrészt jó érzés megfogni a hasam és érezni megint mennyire tele vagyok. Nem cél jól elhízni vagy ilyesmi mert nem a kövérség tetszik hanem inkább az evést imádom meg azt hogy egyre többet tudok enni. Egyedül szoktam enni mert valahol azért szégyellem ezt a dolgot, viszont hasonló beállítottságú nővel szerintem közösen sem zavarna.
2022. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
58%

Barátnőmnek fétise ez az egész, én meg elhíztam mellette durván, aminek ő is részese volt. Próbálok ismerkedni a témával és sorstársakat keresni.


Ambivalens érzés mert az tetszik, hogy nagy darab lettem. Előtte izmos voltam és szálkás, tehát nekem esztétikailag még kb belefér, de közben nem izgat fel. Viszont enni meg nagyon szeretek, egyre többet tudok is és mivel konstans éhes vagyok jól esik az amikor tele van a hasam, még úgy is, hogy még nagyobb lesz tőle. Legutóbb mikor a mekiben ebédeltem megettem 2 big mac menüt, meg 2 mcchicken menüt, pár sajtburgert, meg rengeteg nuggetset, mire végeztem az ilyen rögzített pad-asztal közé be is szorultam kb, de miután kijutottam visszamentem a munkahelyemre és nagyon jó érzés volt teli hassal csak ülni a székembe.


Észrevettem magamon, hogy gyakran simogatom is a hasam, pláne mikor ülök vagy fekszem illetve a hasam ahogy nagyobb lett egyre inkább vált erogén zónává.


De közben azért valahol zavar a hasam mérete, a fenekemre is durván rakódott felesleg és hatalmas lett, az új ruhák vásárlása se kellemes, plusz fura hogy nem olyan rég még teljesen máshogy néztem ki.

2022. máj. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mit értesz kövér alatt? Hàny kiló vagy és milyen magas?
2022. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#3: már hogy ne létezne 4XL, ne röhögtess. Ma már 6-8XL-ig is gond nélkül lehet kapni minőségi ruhát. Bár gondolom neked ettől az agyvized felforr :)
2022. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!