Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek még ducibb teltebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ducibb teltebb lányok az átlagnál akik szívesen ismerkednének kapcsolat céljából? Ne kérdezd miért egyszerűen ők jönnek be imádom őket mindig is teltebb barátnőim voltak az átlagnál.24/F

Figyelt kérdés

2020. ápr. 8. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Á, nem léteznek!

Ducitars.hu

Teltlanyok.hu

2020. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
A nők jelentős része telt. És sok a duci is. Ne tégy úgy, mint aki tűt keres a szénakazalban.
2020. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Csak ne áruld el nekik, hogy neked ők jönnek be mert egyből mindenféle fetisiszta leszel a szemükben. (Igen, annak se örülnek ha tetszenek valakinek)
2020. ápr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyáltalán fetisiszta csak egyszerűen nekem ők tetszenek jobban ennyi.
2020. ápr. 8. 10:31
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Hát ettől nem kell tartanod, hogy nem találsz ilyet.
2020. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha ez társkereső hirdetés akart lenni, akkor azonnal törlik a "kérdésed".
2020. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Haha hasonló helyzetben vagyok én is

19f

2020. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
És miért írna rád bárki is? Ha korban hozzád illenék sem válaszolnék ilyenre. Azért ismerkedjünk, mert én telt vagyok? Ne már....Ez külsőség. Ha megismer valaki valahol és elvarázsolja a személyiségem és nem zavarja a teltségem az oké, de így? Ez annyira kiábrándító.....
2020. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Istenem hogy mindig mindenhol kell lenni egy okostojásnak aki kioktatja az embert hogy mi a helyes és mi nem. Ha ennyire hidegen hagy téged és ez neked taszító minek írsz ide egyáltalán? Akinek nem inge ne vegye magára én úgy gondolom. Mondhatod nekem hogy csak a belső számit de én még mindig azt vallom hogy külső megfog belső megtart mondhat bárki bármit a szíve mélyén ezt minden ember tudja és ez most relatív hogy kinek mi a szép külsőre. Neked is biztos van külsőre egy elképzelésed amire azt mondod hogy húú ez igen persze ezekből nyílvan lejjeb lehet adni és kell is nem lehet senki sem tökéletes. És most nekem ne gyere azzal hogy már pedig neked csak a belső és semmi más mert akkor ennyi erővel egy hajléktalan emberhez is odamehetnél az utcán akinek lehet hogy aranyszíve van és minden meg van benne amire neked szükség van de kétlem hogy a külseje miatt leállnál vele bár lehet hogy tévedek és most ezzel nem leszólni vagy lenézni szerettem volna a hajléktalan embereket csak kicsit idegesítő mikor valaki túl álszent akar lenni és előadja magát hogy ő neki minden mindegy ráadásul próbál itt kioktatni hogy én milyen borzasztó vagyok mégis a borzasztó ember kérdése alá kommentelsz amit lehet nyugodtan csak kicsit olyan mintha felköpnél és alá állnál. Én szerintem egy tök normális egyszerű kérdést tettem fel ami engem érdekel és kész de lehet velem van a baj sőt biztos.
2020. ápr. 9. 15:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért ne léteznénk? Nekem írhatsz :)
2020. ápr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!