Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők! Ti mit tesztek,...

Lányok, nők! Ti mit tesztek, ha valakitől menstruáció miatt tampont/betétet kell kérni, de nincs épp az a fajta, vagy márka a másiknál amit kértek?

Figyelt kérdés

Hogyan oldjátok meg azt, amikor rossz helyen jön meg, nincs az embernél semmi, kérni kell valakitől, viszont az nem azt tudja adni amit kértek (pl. tampon helyett csak betét van nála, vagy fordítva, betét kellene, de csak tampont tudnak adni, stb.). Esetleg a méret más (pl. csak szuper, vagy éjszakai van valakinél, de nektek elég lenne a normál méretű betét, vagy tmapon), vagy a márka nem az amit szoktatok használni stb.


Szóval a kérdés: Ilyenkor mit tesztek? Elfogadjátok azt is amit épp ad, és megpróbáljátok használni, vagy inkább továbbmentek másik nőhöz, hogy hátha nála lesz olyan ami kell?


Esetleg fordított helyzet hogyan szokott alakulni? Ha tőletek kértek már, de nem olyat ami épp volt nálatok?


Hogyan oldottátok meg?



2022. ápr. 25. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van nálam a táskában. 40 éves vagyok, egyszer kértek tőlem, neki megfelelt.. Szerintem a legtöbb nő felvan készülve az ilyen helyzetekre és nem kér kölcsön.
2022. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
SOHA életemben nem kértem senkitöl tampont/betétet! Mindig van nálam, nem ér váratlanul, ha kell. De tölem sem kért még senki!
2022. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

23 vagyok, volt sajnos párszor olyan, hogy úgy kezdett el fájni a hasam, és nem voltam felkészülve. Nem vagyok válogatós, tampont és betétet is használok, és szinte minden méretet.


Amikor betétet kértek, és csak tamponvolt nálam, a lány szimplán megkérdezte, hogy nincs-e a másikból. Ez szerencsére barátok között nem egy olyan téma, ami feszültséget okoz :D

2022. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam kérni senkitől, inkább veszek.
2022. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se kértem még senkitől, de nem zavarna, ha másfajtát ad.
2022. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden boltban lehet kapni, minden taskamban van egy kis cuki cipzaros tokban, es ha vecebe jutok, a hajtogatott vecepapir baromi sokat felsziv. Mernek kerni, de nem volt ra szuksegem.
2022. ápr. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom használnám ami épp van, de épp ezért MINDIG van a táskámban legalább 1-2 db mindenből amit szoktam használni. Még sose kellett kérnem.
2022. ápr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Elküldöm boltba. Mi az, hogy nincs nála az általam használt tamponból?
2022. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
aki ilyen helyzetben válogat, annak nincs is rá igazán szüksége.
2022. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére nekem nem szokott ilyen hirtelen megjönni, úgyhogy bőven tudok készülni betéttel, időben. Én még sosem kértem, meg más sem tőlem.

De ha kell, és nincs más, akkor jó bármi ami van.

2022. júl. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!