Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért álmodozok? Őrült lennék...

Miért álmodozok? Őrült lennék vagy ez egy pozitív dolog?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élő nő vagyok. Rossz körülmények között nőttem fel.

Kb tizenéves korom óta álmodozok. Az elején szituációkról, mit hogyan kellett volna csinálni, mondani. Aztán ez átváltott egy egész történet kreálásába. Általában baráti kapcsolatok, legtöbbször szerelemi történetek de előfordul szexuális sztori kreálása is. Úgy érzem néha mintha egy könyvet írnék a saját fejembe, és van, hogy napokig ezen ábrándozok és ez megnyugtat. De vannak időszakok mikor nincs kedvem hozzá és elvagyok a jelenlegi világomba.

Arra gondoltam, hogy amikor minden szar körülöttem akkor ebbe temetkeznék? Vagy arról álmodozok amire vágyok? Normális ez? Van hogy zenét hallgatok és arra is kigondolok egy szerelmi sztorit és elalszok :D

Tisztára hülyének érzem magam mert már 25 éves vagyok.

Van bárki hasonló helyzetben?


2022. ápr. 26. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem ebbe menekülsz. Én is ilyen vagyok, azzal a különbséggel, hogy én ténylegesen is papírra vetettem több száz oldalt ezekből. :)


Szerintem normális, amíg az ember helyén tudja kezelni és nem érzi ramatyabbnak a valóságot a saját képzelete miatt annál, mint amilyen.


25n

2022. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire normális, de ha ez megnyugtat, ugyanígy vagyok vele. Csak nekem egyetlen kitalált "világ", történet van a fejemben. Én ide menekülök. Próbáltam leírni, de sajnos nem megy, kb 30 oldal van meg.
2022. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ide menekülök, de bennem az van hogy meg is akarom valósítani. Leírni nem igazán akarom.
2022. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pozitívnak tartom. 38 éves vagyok és kb 20 éve rászoktam, hogy ne csak fejben kreáljam az ilyen sztorikat, hanem le is írjam őket. Legalábbis azt, ami érdemes rá. A képzeletben lejátszott sztorik mindig segítenek túllendülni az aktuális problémáimon. A leírtak meg sok egyéb szempontból óriásit fejlesztettek rajtam.
2022. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kroms ***** válasza:
Írj belőle könyvet, add el, gazdagodj meg.
2023. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!