Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan akinek úgy...

Van itt olyan akinek úgy alakult az élete hogy nem keres sokat, emiatt spórol, de mégsem szégyelli?

Figyelt kérdés

Nekem így alakult. Persze nem mondom hogy nem örülnék ha jobb lenne idővel, próbálok is tenni érte, de mégsem szégyellem hogy most ha boltba megyek akciós termékeket veszek, hogy nem hordok márkás ruhákat.

Viszont úgy vettem észre az emberek egy nagy részének ez valami szégyenletes dolog, inkább adósságba verik magukat minthogy így kelljen élniük


2022. ápr. 27. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
9%
Épp most kértem egy ajánlatot egy autóra. Sajna túl sokba kerül, így meg kell tartanom a mostani egy éves suv-omat.
2022. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi néhány évben egész jól keresek már, de ugyanúgy spórolok, mint régen. Ezt szoktam meg. A mindennepi kiadásokra odafigyelek. De ha megkívánok valami nagyobb dolgot, azt megveszem azért.
2022. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!