Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor nem használjátok a...

Amikor nem használjátok a tollat, visszahúzzátok a gombjával, vagy ráteszitek a kupakot, vagy mindig nyitva hagyjátok?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 27. 23:13
A kérdező szavazást indított:
Mindig lezárom, vagy ráteszem a kupakot, amikor nem használom.
Mindig nyitva hagyom.
Teljesen változó, kb. fele-fele arányban.
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha kupakos és csak egy pillanatra nem használom, lerakom az asztalra, ha már nem használom, akkor kupakot is rakok rá.


Ha a nyomógombos tollat épp nem használom, akkor lerakom az asztalra, amíg nem kell újra írni, ha csak nagyon rövid időre, akkor nem húzom vissza a betétjét, amúgy igen.


Hajlamos vagyok a nyomógombos tollat kattogtatni, ez másokat az őrületbe kerget.

Ami azért is vicces, mert a tollkattogtatás, ha más csinálja, engem is zavar. :D

2022. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
20 éve nem használok tollat.
2022. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Allergiás vagyok rá, ha nyitva van, így bezárom.
2022. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha parolgos tinta, kupak. Ha valamit osszemaszatolhat, mert nem marad ugy az asztalon, szinten kupak, vagy kikapcs, teker. Maskulonben ugy is maradhat.
2022. ápr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már megint miért vannak nem hasznosnak nyilvánítva egyesek által olyan válaszok, amik arra adnak választ, hogy mi hogyan csinálunk valamit egy olyan kérdésre, hogy mi hogyan csinálunk valamit?


Nem az a kérdés, hogy hogyan kéne csinálni, hanem az, hogy a Gyakorizók közül ki hogyan csinálja.


Aki rányom a pirosra az esetleg azért nem találja hasznosnak, mert elment a válaszoló lakásába, kukkolta őjet és látta, hogy nem írnak igazat, ezért a válasza nem hasznos? Vagy mi?

Mert elképzelni sem tudom, hogy ha a szokásainkról kérdeznek és a szokásainkat írjuk erre le válaszul, az mi a fszért nem hasznos.

2022. ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!