Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet meg inni ezeket...

Hogyan lehet meg inni ezeket a keserű söröket,borokat,pezsgőket és a többi italt???

Figyelt kérdés

2022. ápr. 29. 18:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
12%
#8 ez bizony egy jo nagy hulyeseg, latszik hogy ugyanugy gyerek vagy meg, mint a kerdezo.
2022. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
23%
#8 véletlen zöldet nyomtam, bocsi! A piros x-re akartam kattintani
2022. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
74%

5/11 Ezzel azt akarod mondani hogy egy felnőtt ember iszik és kész? Az kizárt hogy valaki felnőtt létére nem szittyós? És akkor én 33 évesen gyerek vagyok ezek szerint? Mármint ettől felnőtt a felnőtt, hogy szereti az alkoholt? Nem attól esetleg, hogy jogilag büntethető korban van, felelősségteljesen viselkedik és megküzd a mindennapokkal, eltartja magát és a családját, ellátja a feladatait, hanem az alkohol teszi az embert felnőtté?

Csak kérdezem. Érdekesnek találom hogy mindenkit gyerekezel aki olyasmit mer írni hogy nem iszik.

2022. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
42%
Nem azt irtad hogy nem iszol, hanem levagtal egy hisztit hogy mindenki csakis a kornyezet miatt gondolja hogy finom amikor fuuujderossz. Ez gyerekes, mindegy hogy 33 vagy 13 eves vagy. Senki se irt olyat se hogy vedelni kell, szittyozni, lereszegedni, vagy hogy aki felnott iszik es kesz, ugyhogy a sajat traumaidat, fobiaidat ne vetitsd ki mindenki masra.
2022. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
62%

14, ja értem, nincs több kérdésem. Te az a fajta vagy aki meg sem tud különböztetni két felhasználót, hiába eltérő a pipáik száma. Én meg az a fajta vagyok aki egy bizonyos értelmi szint alá nem megy.

A 13-as volt az első hozzászólásom a témához, ez pedig az utolsó.

2022. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a jégborok, mézborok is finomak, én szeretem a vermutot is (ürmösbor), ez az édesszájúaknak is ízlik.
2022. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
85%

Ha vigasztal, én sem szeretem halálosan a szesz ízét. Koktélokban lehet a legkevésbé érezni. De az is egy megoldás, hogy nem iszol alkoholt, ha nem ízlik. Egészséged szempontjából nem is rossz megoldás. :-)


(Mindjárt jön valaki okoskodni, hogy az alkohol orvosság... Nem az.)

2022. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az ízlése. Én annyira nyafka vagyok, hogy a kávét is csak akkor tudom meginni, ha bézsszínű a tejtől. Undorítónak tartom, mikor emberek könnyedén bevedelik a fekete kávét csak úgy minden nélkül. Mármint, tök jó nekik, de a gondolatától is hányingerem van.


Az alkohollal is finnyás vagyok. Ezek a gyomorkeserűk meg egyéb gyógynövényes csodák például egyáltalán nem csúsznak. A tequila és a whisky is eléggé búvár.



Más meg azoktól az édes szaroktól van rosszul, amiket én szeretek. Ahogy anyám fogalmaz, "az embernek összeragad a segglyuka is tőle".

2022. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem leginkább, a megfelelési kényszer, és az elfogadási vágy miatt isszák az emberek. Valojában mindenki tudja, érzi, hogy az alkoholos italok undorítoak, gusztustalanok, de az emberek nem akarnak ellenkezni, be akarnak illeszkedni, ezért beválalják, hogy megisszák azokat az undorító lötyöket. Annyira vágynak az elfogadásra, hogy még azt is eljátszák, elszinészkedik, hogy mennyire finom, mennyire izletes, mennyire élvezik. Miközben a valóságban, mindenkit a HÁNYINGER kerülget, már a szagától is.

Ilyen képmutató világban élünk.

2022. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
80%
19-es válaszoló saját tapasztalat alapján általánosít. Ostobaság.
2022. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!