Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vagytok irigyek valakire?

Vagytok irigyek valakire?

Figyelt kérdés
Pl. drága autója, kidolgozott teste, szép barátnője, sok pénze, sikeres élete, jól menő vállalkozása, stb-je van. Legyetek őszinték, úgyse tudják az emberek kik vagytok :D csak úgy érdekel

2021. márc. 3. 17:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2021. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen újgazdag típusokra, akinek örökségből, megy anyuci és apuci által van valamilye. Nevetséges, hogy arra verik a nyálukat, hogy oda születtek ahova. A többire nincs miért, megdolgoztak érte, élvezzék ki.
2021. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%

Nem, mert nem tudok olyan embert mondani, aki legalább olyan jó minden más dologban is, mint én, mégha kiemelkedő is hozzám képest valamiben. Nekem az kell ahhoz, hogy irigyeljek valakit, hogy tudjam, az élet más területén is úgy áll, mint én vagy jobban, nem csak az adott dologban. Például mit irigyeljek egy jó kocsival rendelkező emberen, ha lepra ingázós melója van albérlettel? Mit irigyeljek azon, akinek fullos lakása van, ha cserébe a családja már nem él (mert azoktól örökölt)? Mit irigyeljek valami újgazdagon, akinek emellett nincs magasabb végzettsége, mint az enyém? Miért legyek irigy arra, aki szaktekintély ugyan, de nincsenek hétvégéi és normális élete a munkán kívül?


Csak arra vagyok irigy, aki nálam jobban tudja csoportosítani az energiáit. Olyannal meg egyelőre nem találkoztam. :)

2021. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Mundenkit akinek normális szülei voltak.
2021. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem irigykedem semmire. Azt gondolom viszonylag jó életem van, lehetne jobb de én elégedett vagyok. Ha akarok valamit amire nincs pénzem akkor spórolok. 2 évig gyűjtögettem a kocsimra, és nagyon büszke voltam magamra mikor önerőből sikerült megvennem. Ezekért a pillanatokért megéri élni. Irigykedésből viszont nem jut az ember semerre.
2021. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Jók a válaszok köszi! Még jöhet másoktól is.
2021. márc. 3. 17:31
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Én is azokra akiknek normális, szerető család jutott. Nem ilyen fos, mozaik, nem törődő mint nekem.
2021. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%
En maskepp irigykedem, es azt se ugy, hogy pusztuljon el, neki se jusson. Mikor meselik, hogy itt esik a ho, utana meg rovidujjuban vannak, mikor en nyaron is dzsekiben. Ennyi. Feltekeny vagyok a kontinentalis klimara.
2021. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy irigy senkire 🤷‍♂️
2021. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
"vagyok" 🙃🙂
2021. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!