Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki ismer megkeseredett...

Valaki ismer megkeseredett embert?

Figyelt kérdés
Miért lett az, hogyan él?

2021. nov. 12. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Jelentkezett dolgozni, majd sikeres volt a felvétel. 6.00-ra megy, este jön. Alszik. Másnap folytatás. Munkahelyén mit lát? Káosz a köbön, de a vezetők elégedettek, emellett örömmel fogadják a kihívásokat a többi munkahellyel szemben.
2021. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Beletörődve dolgozik, nem mutatok érzelmet, nincsenek barátaim, és nem is keresek a magánéletben.
2021. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En megjartam egy ilyennek tűnő pasival. Mindez álca volt, hogy szánalmat ébresszen, es nyugodtan tudjon megcsalni, hazudni, mert nem neztem volna ki belőle. Mindig áldozat volt a dumaiban, úgy is nézett ki mint egy vesztes, lógó arc, önsajnálat. Kiderult, hogy háreme van szegénynek
2021. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, de beleestem valami "flow" állapotba és a legnagyobb gondom azóta hogy több idő kéne.
2021. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok, de az évek során beletörődtem.
2021. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kilátástalanság eléggé taccsra tudja tenni az embert.
2021. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Saját magamat elég jól ismerem. Velemszületett betegség, mérgező családi háttér, szociális nehézségek, a nevelés és az emberektől való elzárkózás miatti tapasztalatlanságból adódóan rossz döntések sorozata, ezek az alapok. Egy munkásszállón élek külföldön már régóta. Az álmom hogy egészséges, normális ember lehessek már szertefoszlott. Esélyem sincs olyan életet élni amilyet szeretnék, pedig többet küzdöttem, több mindenről lemondtam mint bárki akit ismerek. Ezek után nem olyan nagy csoda szerintem hogy már képtelen vagyok pozitívan állni a jövőmhöz.
2021. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, olyan gyorsan megy az idő így 22 évesen azt veszem lassan észre hogy 30 vagyok és mire ez tudatosul bennem elmentem nyugdíjba, de tényleg kiskoromba 1 nap megfelelt vagy 1 évnek azt érzem, most kikelek az ágyból, megyek pár lépést és eltelt egy hét xd
2021. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Csak szeretnél nyugdíjba menni, mint ahogy majd egyszer én is ha feljebb nem viszik a nyugdíjkorhatárt :) :D

2021. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jó, na csak majd dobjatok sárga kukába, oda megy a fertőző hulladék ><
2021. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!