Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezekben az emberekben ilyenkor...

Ezekben az emberekben ilyenkor mi játszódik le?

Figyelt kérdés

Van egy hatvanas mogorva férfi ismerősöm, aki úgy általában mindenkivel flegma/bunkó. És nem szoktam vele beszélgetni, de amikor jött felém láttam, hogy bámul, de ilyen szigorú fejjel, ezért én is néztem őt mert nem tudtam mi van. És amikor odaért közelebb hozzám, akkor rám mosolygott.

Nem olyan nagy sztori, de nem tudom mikor mosolygott rám utoljára :D rendesen meglepődtem.


2022. ápr. 30. 10:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem arra akarom kifuttatni ezt, mielőtt írná valaki, hogy bejövök neki, írtam, hogy 60+-os :)
2022. ápr. 30. 10:33
 2/11 anonim ***** válasza:

Remélem viszonoztad a mosolyát, nehogy úgy járj mint a shaolin szerzetes a Kill Billben.


„Valamikor, réges-régen, egyesek szerint még az 1003. évben, a Fehér Lótusz klán főpapja, Pai Mei egy úton sétált, mélyen eltöprengve valamin, amin egy Pai Mei-féle végtelen hatalmú ember töprengeni szokott, vagyis nem tudhatni min.

Egy shaolin szerzetes tűnt fel az úton az ellenkező irányba igyekezve. Amikor elhaladtak egymás mellett, Pai Mei a mérhetetlen nagylelkűség megmagyarázhatatlan kitöréseként egy parányit biccentett a szerzetes felé. Az azonban nem viszonozta.

A shaolin szerzetes szándékosan sértette meg Pai Meit? Vagy csak nem vette észre annak nagylelkű gesztusát? A szerzetes indítékai örökre ismeretlenek maradtak.

Ismertek viszont a következmények. Másnap Pai Mei megjelent a shaolin templomban és azt követelte a főapáttól, hogy saját életét kínálja fel engesztelésül. Az apát először próbálta megbékíteni Pai Meit, de rá kellett ébrednie, hogy Pai Mei megbékíthetetlen.

Így kezdődött a shaolin templom-beli mészárlás, melynek során mind a 60 szerzetest legyilkolta a Fehér Lótusz klán. És ezzel indult útjára a legenda Pai Mei ötpontos szívrepesztő technikájáról.”

2022. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 29 vagyok komoly tekintetet vágok általában , de belül vágyok a kapcsolatokra.
2022. ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ő is hasonló lehet.
2022. ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nagy bátorság kell , hogy mosolyogjon valaki!

Illetve az utóbbi időben jöttem rá, mennyire kemény dolog kicsiholni magadból egy mosolyt...szabályosan éreztem minden nem használt izmot az arcomban, mikor végre valahára valami vicces történt velem.

Ha a mogorva emberekkel elbeszélgetnénk, valószínű sok meglepő dolog derülne ki róluk.

2022. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

[link]

Amúgy lehet hogy a többség kerüli vagy tart és fél tőle, és mivel te bátran tartottad a szemkontaktust, ezáltal elnyerted a tiszteletét egy bizonyos szinten. Volt egy fura és kiszámíthatatlan de nagyon okos tanárom, tényleg rendesen féltek tőle a tanulók. Én nem, sőt még bírtam is a fura stílusa ellenére mivel tanárok közt is nagytudású embernek tartottam. Idővel oda vissza érezhetően kölcsönös respekt alakult ki.

2022. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémád. Komolyan euen kattogsz?
2022. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon relevans valasz. Nem tudom honnan vetted, hogy zavar, vagy hogy kattogok ezen. Irigylem a kepzeloerod.
2022. ápr. 30. 14:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy neked hogy miért mosolygott? Mit erdekel téged? Lehet másokra is mosolyog, csak te azt nem látod
2022. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na ne, azt hittem csak ram mosolygott eddig egesz eleteben!🤣🤣
2022. ápr. 30. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!