Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet túljutni az...

Hogyan lehet túljutni az emberekben való állandó csalódásokon és emiatti teljes befelé forduláson?

Figyelt kérdés
Az utóbbi években szinte csak az emberek irántam való negativ viselkeděsét értem meg,értve ezalatt ok nélküli bunkó viselkedést,támadásokat,stb.Emiatt semmi kedvem azóta emberek közé menni,idegesítenek.Abszolút nem érdekelnek,mert nem várok semmi jót tõlük.Jobban elvagyok egymagam.

2021. nov. 10. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Tuljutni... sehogy. Leszarni... na ez a megoldas.
2021. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az embereket nézd le. Mind ilyen kis negatív szemét. Felesleges meghallani amit mondanak. Viszont érdemes ismerkedni mert ha csak egy olyan ember van mint te, őt is megtalálhatod.
2021. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem leragadni egy problémán, hanem keresni tovább, csalódni ismét, keresni tovább, csalódni ismét...
2021. nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy túl kell rajta lépni? Mi van, ha az emberek alapvetően rosszak, és az elzárkózás biztosítja a lelki nyugalmat?
2021. nov. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sehogy nem akarnék ezen túljutni. Minek? Ha így boldog tudsz lenni, hajrá!
2021. nov. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne várj el semmit, így nem fogsz csalódni.
2021. nov. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bármilyen csalódáson túljuthatsz, ha kideríted az igazságot.
2022. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En probálom a fokuszom terelni.

Nem a sérelmeket gyűjtöm listázom magamban hanem ami jo erzes.


Amikor elore engedtek az ajtoban, amikor egy elado kedves volt velem, stb


Es ezekkel probálom magam tölteni, es nem a negativ interakciokra valo fokuszálással lehúzni.

2022. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*a pohár félig tele alapon probálok élni
2022. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es

Ezt nem lehet mindenre alkalmazni. Ha en megismere valakit, aki jo embernek tunik, kedves velem, masokkal, rendben van az ertekrendje, akkor ha csalodast okoz, mert pl. nem szolt megse csinalja meg amit megigert nekem, akkor hiba deritem ki az igazsagot mondjuk legyen az, hogy ja o nem szoo.ha nem akar igeretet betartani, csak nem tartja be, de attol jo arc, csak igy szokta/tanulta ezt, attol en meg csalodott leszek hiaba tudtam meg az igazsagot, hogy o ezt "igy szokta". Es attop meg nehez tuljutni rajta, hogy ja megse olyan kedves, stb akarmilyen ertekrendu.

2022. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!