Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kérdezi folyton hogy...

Miért kérdezi folyton hogy van e párom?

Figyelt kérdés

Unokatestvérem feleségéről van szó. Szerintem a családban-rokonságban mindenki tudja hogy egy jó ideje nincs senkim...ő is szerintem alapból tudja.


De bárhova megyünk folyton ezt kérdezgeti, holott már elmondtam neki is többször hogy nincs senkim.


Nem hiszem hogy ilyen értetlen tud lenni egy ember, és igazából köze sincs a magánéleti dolgaimhoz senkinek...de mindegy.


Szóval miért kérdezi folyton? Tényleg nem értem. 29f


2022. máj. 1. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az alap dolog, amit kérdezgetnek, ha nincs téma.
2022. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen olyan alap kérdés és a másik hogy mit dolgozol,akarsz e gyereket egyszer stb...Mintha köze volna hozzá :D

Én nem szoktam soha senkit se megkérdezni ha csak nem ő kérdez először hogy mibe vagyok mert ezeket én magánügynek tartom.

Ne törődj vele,mindig válaszolj és kész.

2022. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy ilyen értetlen tud lenni egy ember, és igazából köze sincs a magánéleti dolgaimhoz senkinek...de mindegy.


Pontosan ezt kell neki mondani, ha legkozelebb megkerdezi, azutan sztem nem fogja tobbe.

2022. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz vissza hogy miért, pályázni akar rá? (mármint hogy a párod legyen)

talán békén hagy. Amúgy valszeg csak szeret pletykálni

2022. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok, ha nem akarsz ennyire oszinte lenni, akkor kerdezd meg nevetve, h miert erdekli ennyire, h minden alkalommal megkerdezi.

Ha majd hebeg-habog valamit, akkor meg mondd meg neki, h latod, mennyire izgul, biztosithatod, h ot fogod ertesiteni eloszor, ha valtozas all be az allapotodban.

2022. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem 2es, 3as, bocsi😂
2022. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztoan bunko, en mar finoman szoltam volna neki.
2022. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Új munkahelyre kerültem 2 hónapja, és kb minden 2. ember kérdezi, hogy van-e barátom.


Ennek két oka is van:

-Fiatal vagyok, meg kiváncsiak

-Nagyszüleimtől kaptam 2 különböző évben 1-1 gyűrűt, és azt hiszik, hogy van férjem,párom,mert a gyűrűsujjamon hordom őket-ott kényelmes. +az egyik gyűrű mamám régi házassági (?) gyűrűje volt.



Aztán lehet, hogy rokonod csak kíváncsi, nem érti hogy nem lehet párod, mert...

Vagy csak feledékeny ÉS kíváncsi. :D


21/N

2022. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

Tisztelt kérdező!


Jogos a kérdés. Azért 29 évesen már kéne, hogy legyen párod! Mi a francra vársz még?! Ma már egy 14 évesnek is van párja, neked miért nincs?!

2022. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert szakítottunk :d azért nincs, világ életemben volt kapcsolatom, most nincs...nem is kell, nem hiszem hogy kötelező ez a dolog.
2022. máj. 1. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!