Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki milyen autót venne? Folyton...

Ki milyen autót venne? Folyton csak ezt kérdezi mindenki. Ebből elég! Most ezt fordítsuk meg. Ki milyen autót nem venne és miért?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit csak kulturáltan. Köszönöm a válaszokat.

2022. jan. 5. 13:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Nekem a francia kocsik azok, amik valahogy nem vonzanak egyátalán, ahogy kinéznek(habár az új Renaultok ebből kicsit kilógnak talán), meg soknak ahogy a műszerfala is ki van alakítva. De ilyen kollektíven nem lehet egyikre sem mondani, hogy nem, ha nemzeteket nézünk, mindenhol lehetnek jók :)

Illetve BMW-t a hozzá társított kép miatt, meg, hogy híresen romlanak el.

2022. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem ez nem izgat, de ki milyen ELSŐ autót venni igen.
2022. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Könnyebb leírni, hogy mit igen. Az elmúlt 20 év autóinak 95%-át fel lehetne sorolni, hogy mit nem. Na most abból találd ki , hogy mit igen...
2022. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Franciát, Fiatot, Fordot. Az első kettő nem jön be (persze vannak jó autóik és motorjaik), a Ford pedig szimplán egy ipari hulladék, mint az AlfaRomeo. Brit márkát se, Jaguar Land Rover Mini ezek. A japán kocsik nagyon jók, a Nissan a Mitsubishi és a Subari formavilága nekem nem tetszik. Németből bármit vennék Mercedes,Opel és Seat kivételével.
2022. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

Pont a németek azok amiket nem érdemes megvenni.

Ha új és 5 év előtt eladja az ember, talán akkor.

2022. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Dieselt nem, két liter fölöttit nem, SUV-ot nem, amerikait nem, kabriót nem, 5évnél öregebbet nem.

Indoklás: CSAK!

Egyenlőre ennyi jutott eszembe. ;)

2022. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
SUV-ot és tipikus tucatautót nem.
2022. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én talán a franciát kerülnem el. A többi lényegtelen.
2022. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Èn meg semmilyen Dàciàt nem vennèk! Az okot mindenki ismeri!
2022. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#4: Mitsubishit valóban megbízható technika, nem valami szépek, viszont biztonság terén nem nagyon jeleskednek. :/

Bátyám 2 év az akkor 2 éves ASX-ével ütközött (egy ittas soför nem adta meg az elsöbséget) és lebontotta az autó jobb elejét a másik autó. Jól gyürödött az autó, kitört a kereke és a légzsák nem nyilt ki…


Illetve egy havernap 3x volt kormànylégzsák problémája. Inkább vennék egy kevésbé megbizható, de biztonságos technikát (Pl Peugeot). Tudom hülyén hangzik, de ez van :/

2022. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!