Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hangosan vagy halkan sírtok?

Hangosan vagy halkan sírtok?

Figyelt kérdés
Én a halk sírós vagyok, ha sírok, bezárkózom a szobába, kiadom magamból, aztán igyekszem túllépni rajta. Viszont lakótársam a hangos sírós típus. Őt valahogy nem zavarja, ha mások hallják, amikor sír. Tárva nyitva az ajtó, és hangosan sír, úgy, hogy közben néha telefonál valakivel, gondolom valamelyik barátnőjével, akivel megbeszélik, hogy mi a baj. Vannak, akik így adják ki magukból a dolgokat, de nekem fura, hogy valaki ilyen nyíltan, hangosan sír, nem pedig magában, egy biztos, nyugodt, csendes helyen. Dehát mások vagyunk, nem rossz egyik megoldás sem, természetesen nem nézek le/bántok emiatt senkit, csak számomra furcsa. Ti hogy vagytok ezzel, melyik típusba tartoztok?

2022. máj. 2. 18:25
A kérdező szavazást indított:
Hangosan
Halkan
28 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Normális ember kb az óvoda elvégzése után megtanul disztingválni és nem hangosan bömbölni.

Nem is hallottam soha kisgyerekeken kívül senkit hangosan sírni, tök abszurd lenne.

2022. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Attól függ, van, ami annyira fáj, hogy ordító közben, mert már akkorra nem tudom moderálni.
2022. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Én volt hogy megnéztem a szerelmünk lapjait és telebömböltem egy 100-as papírzsepi csomagot.Józsi bácsi 64F
2022. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
"A sebzett vad a rengetegben Kínjának hangot ad: S magát az elnyomott magyarnak Kisírni sem szabad."
2022. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Változó, van mikor halkan, de bizony van mikor hangosan. Pl a nagyszüleim halálát mikor megtudtam, akkor szó szerint bömböltem itthon. 47N
2022. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
A szituációtól függ. Van az a fajta bánat, trauma,mindegy hogy nevezed, amit már nem tudsz csendesen elviselni. Ha még nem jártál így, kívánom, soha ne is tapasztald meg. Soha.
2022. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ épp melyik fázisban vagyok.Ha a düh az uralkodó érzés akkor ordibálok és hangosan sírok.Nyilván úgy ha egyedül vagyok.

Ha a belenyugvós fázisban vagyok akkor halkan.Nem szeretek más előtt sírni.Akkor fordul elő mikor már nagyon nem bírom magamba tartani és kijön.

Általában nem jön ki hanem magamra csukom az ajtót.

2022. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Halkan, mert anyám mindig ordítozott velem, ha sírtam. Úgy kell azt, hogy ne vegye észre...
2022. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Én csak akkor ordítok de akkor a földön fetrengve őrjöngök is, mikor a lottó ötösből csak 1 rohadt szám nem talált. 😁
2022. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

9, ez egy általános dolog nálad? :D Én akkor örjöngenék (az örömtől) ha lehetne egyszer az életben egy négyesem :D

Max kettesem volt, az is szökőévente egyszer.

2022. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!