Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan aki hangosan...

Van itt olyan aki hangosan beszél másokhoz? Nem halkan, és nem nagyon hangosan. Csak... Halkan. Akikhez beszélsz, őket nem idegesíted? Miért van ez? Miért nem tudok halkabban beszélni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 13. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt megfogalmaznád érthetőbben? Nem halkan, Csak... Halkan.


Hallási problémák? Hugom is hangosan beszél (nem túlzottan), mert baja van a fülének.

2020. jún. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok süket. És nem tudok halkan beszélni. Csak néha tudok halkan beszélni. Szóval legtöbbször hangosan beszélek, de nem olyan hangosan...
2020. jún. 14. 09:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem föltétlenül a siketségről irtam, csak hallási problémáról. De ha tudod, hogy hangosan beszélsz, meg hallod is akkor lehet, a környezettől függ.


Sztem ezt jó ha elolvasod. Kicsit utána jártam.

Hátha itt megtalálod a válaszod.


[link]

2020. jún. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!