Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hangosan vagy halkan sírtok?

Hangosan vagy halkan sírtok?

Figyelt kérdés
Én a halk sírós vagyok, ha sírok, bezárkózom a szobába, kiadom magamból, aztán igyekszem túllépni rajta. Viszont lakótársam a hangos sírós típus. Őt valahogy nem zavarja, ha mások hallják, amikor sír. Tárva nyitva az ajtó, és hangosan sír, úgy, hogy közben néha telefonál valakivel, gondolom valamelyik barátnőjével, akivel megbeszélik, hogy mi a baj. Vannak, akik így adják ki magukból a dolgokat, de nekem fura, hogy valaki ilyen nyíltan, hangosan sír, nem pedig magában, egy biztos, nyugodt, csendes helyen. Dehát mások vagyunk, nem rossz egyik megoldás sem, természetesen nem nézek le/bántok emiatt senkit, csak számomra furcsa. Ti hogy vagytok ezzel, melyik típusba tartoztok?

2022. máj. 2. 18:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én némán.

Túl nagyok az érzéseim. Nincs hang, ami kifejezné őket.

2022. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Fú, már nagyon régen sírtam utoljára... Vagyis nem, nem sírtam, csak leizzadt a szemem🤫🙄
2022. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igyekeznék halkan, mert utálom ha felhívom magamra a figyelmet és mindenki odajön sajnálkozni meg szánakozni. Ezeket legszívesebben privátan oldanam meg.

Tehát igyekeznék halkan csak nem sikerül 😅

2022. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem úgy idomítottak, hogy nem szabad sírni úgyhogy a könnyeim is visszatartom.

Gyerekkoromban verést kaptam ha a sírás legkisebb jelét mutattam.

2022. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer bőgtem hangosan albérletben. Délutános műszak után gyanútlanul átmulattam az éjszakát a munkatársaimmal, és mikor hazaértem reggel hat körül, anyukám felhívott, hogy meghalt a nagymamám. Belefúrtam a fejem a párnába, hogy azért annyira ne legyen hangos, nehogy rámhívják a szomszédok a rendőrséget, de konkrétan akkor részegen nem tudtam nem bömbölni emiatt.

Azt hittem, hogy lakótársam már rég elment dolgozni (hétköznap történt a dolog), hetekkel később mondta el, hogy azt a napot pont kikérte, és még be is nyitott hozzám, hogy letoljon, hogy mit zajongok kora reggel, aztán mikor nem reagáltam a kopogásra, benyitva meg látta, hogy magzatpózban bömbölök egy párnába, és nem veszem észre, akkor inkább lenyelte a dolgot.

2022. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!