Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemisták! Hogyan motiváljá...

Egyetemisták! Hogyan motiváljátok magatokat a félév végén?

Figyelt kérdés

Mindig a félév vége a legnehezebb számomra, mert mindent az utolsó hetekbe kell összesűríteni (zh, beadandó, prezentáció, vizsga) és ilyenkor már csak azon jár az eszem, hogy mikor "szabadulok" végre és mit fogok majd csinálni a nyáron. Le akarom tudni a hátralévő feladatokat, csak túl akarok rajta lenni és semmi motivációm nincsen már hozzájuk, viszont nyilván sok múlik rajtuk és fontosak ezért nem szabad félvállról venni sem.

Nektek ilyenkor mi szokott segíteni, hogyan motiváljátok magatokat?


2022. máj. 3. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem a félelem nagyon jól motivált.
2022. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Félelem + nem tudnék még egy félévet kifizetni, így muszáj.
2022. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a franc akar visszajönni ide pótvizsgázni. Autóval is 4 óra.
2022. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én már végeztem, de az utolsó félévemre kitaláltam, hogy el fogok utazni, ha végzek. Én fejeztem be először a félévet, és másnap hajnalban vonatra ültem és elmentem egyedül 3 napra Kőszegre. Annyira jó volt, tök szívesen gondolok vissza rá :) persze nem vagyunk egyformák, de nekem ez sokat jelentett akkor.
2022. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a rész volt a pokol. Az utolsó 2 hét után én tartottam egy szünetet, szóval inkább mindehol a 2. vizsgát vettem fel.


Mások szerették egyben letudni az egészet, elmentek az első vizsgára, általában május végére vagy június elejére végeztek, én inkább hagytam magamnak időt a zh őrület és a vizsgák között, de nekem az is közrejátszott, hogy így rövidebb lett a nyár és a nyári sznetet nem szerettem, mert akkor mindenki eltűnt, senki sem keresett, nem volt kommunikáció.


Ráadásul mindenki ide-oda ment nyaralni nekem meg nem volt erre pénzem szóval mindig otthon sínylődtem.

2022. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem az hajt, hogy ki szeretnék költözni külföldre minél hamarabb, és ha buknék, akkor megcsúsznék
2022. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!