Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jó ötlet lenne...

Szerintetek jó ötlet lenne eltűnni teljesen az internetről a rokonok-családtagok miatt? Vagy több lenne a hátránya mint az előnye?

Figyelt kérdés

Hát olyan múltam van amivel nem igazán lehet büszkélkedni, de a jelenem is olyan...régen drog függő voltam és szerintem az összes rokonom ez miatt megutált, letettem, nem mondják a szemembe de valahogy azt érzem még mindig utálnak. Ha beszélgetnek velem akkor sem éreztetik ezt de akkor is ezt érzem.


Ráadásul olyan nőkkel voltam együtt, akiknek hát megvolt rendesen a hírük drogosok voltak ők is, és elég nagy riban*ok, az egész város ismeri őket, ez miatt is szégyellem magam.


Úgy alapjába véve nem csak ezek a dolgok vannak, azt érzem rossz benyomást keltek úgy minden miatt, még ezer dolgot lehetne írni, szóval van bennem egy ilyen szégyen érzet folyamatosan. Nem is nagyon szoktam megosztani semmit...ha meg is osztok és esetleg látja olyan aki jobban ismer, egyből arra gondolok hogy most vajon mire gondolhat...



Ezért arra gondoltam fogom magam és letörlöm a p..ba facebookról-instáról, mindenhonnan magam. Viszont sok barátommal itt tartom a kapcsolatot, van egy lány akivel itt beszélgetek (mármint randiról ilyesmi).


Szerintetek lenne egyáltalán valami értelme csak úgy letörölni magam? 29f


2022. máj. 5. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én pártolom, brand new beginning.

Néhány közösségi médián pedig még privát fiókod is lehet!

2022. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy lejöhetsz teljesen ezekről a platformokról. Ugyan vannak, akik ezt el sem tudják már képzelni, és ők biztosan le is pontoznak majd, de 20 éve még nem volt kötelező facebookon lenni - főleg hogy nem is volt :)

Van élet az interneten kívül is

2022. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha feszélyeznek a rokonok és a múltad bizonyos régi ismerősei, lehet tényleg inkább megérné azt a pár ismerőst összeszedni akikkel még szívesen beszélsz, és átmenni másik portálra ahol pl ők is fentvannak. Alternatív megoldás lehet egy új account akár facebookon, álnév, ahol tényleg csak ezzel a pár emberrel beszélgetsz, a többiek pedig nem is tudnak rólad.

Amúgy én is felhagytam már nagyon régen a klasszikus facebookozással, privát mindenem és nem posztolok. Pár emberrel szoktam csak beszélgetni, csoportokat figyelek megosztások és kommentek miatt, illetve pár bekövetett tartalom még ami érdekel. De ennyiben kimerül, és több időm és energiám is marad. És persze a kötelező rokonos ismerősös jópofizással se kell törődnöm.

2022. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!