Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért éri meg "jó"-nak lenni?

Miért éri meg "jó"-nak lenni?

Figyelt kérdés

Próbálok érthetően és röviden fogalmazni.


Van 1-es típusú és 2-es típusú ember.


1 típus: kicsit duci, nem félisten alakja van, amúgy kedves, törődik másokkal, okos,.... Remélem el tudjátok képzelni


2 típus: konkrétan szexisten alakja van, annyira nem okos, 1 hónap alatt 20 csajjal van,és ott hagyja a lányokat nem érdekli hogy mit éreznek utána.


Én (18/F) 1es típus vagyok. (én úgy gondolom). Barátnőm nincs, úgy érzem nem is lesz mert az ilyen emberek nem kellenek a legtöbb csajnak, vagyis nem tudom, de szerintem értitek. Ismerősöm 2es típus, és annak ellenére hogy a barátnői tudják hogy félredug néha ugyanúgy kap képet, szexet.....


Bennem ezek után rossz érzés lenne, de benne nem. És úgy gondolom hogy így mindenkit megkap és boldog. (ötödik pecsét Gyugyu és Katatiki problémája). Szóval szerintetek miért éri meg nekem az ha "jó" vagyok. Nyilván sokrétű kifejezés az hogy "jó", azért írom így, de erkölcsileg értem.



2022. máj. 7. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Kalandra meg szexkapcsolatra valóban sokkal több esélye van a 2. típusnak, de attól még nem biztos, hogy neki boldogabb az élete. Szerintem sokkal többet ér egy hosszú, normális, kiegyensúlyozott párkapcsolat, aminél meg többet fog számítani a személyiség. Nem mondom, hogy a külsőnek akkor már semmi jelentősége, hiszen a vonzalomhoz az is kell (gondolom te is egy szép, csinos lánnyal jönnél össze szívesen), de nem az lesz az első. Amúgy azon nem olyan nehéz változtatni, hogy ne legyél duci, ha úgy érzed, hogy ennyi tart vissza. Nem kell félisten alakot összehozni, de egy átlag, kicsit sportosabb testalkat a legtöbb lánynak már nagyon is bejön.
2022. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, köszönöm s választ. Igen, csinos lányt akarok nyilván (számomra ahhoz hogy valaki csinos legyen, nem kell hajszál vékonynak lenni, remélem érted, ezt a lányok miatt írom le, hogy ne higgyék azt hogy minden pasi csak az "50kgsat" keresi) Viszont nekem problémám van a testemmel is. 100+ kg vagyok és 195+cm. Rengeteg sportoltam, szóval az erő amúgy megvan és enni se eszek annyit de szerintem magasságom miatt ilyen alkat vagyok, az is lehet hogy csak nincs igazam. Remélem érted, és köszönöm a korrekt választ, valamennyire megnyugtatott
2022. máj. 7. 15:51
 3/12 A kérdező kommentje:
És elnézést hogy eltérek a kérdéstől, de most jól esik leírni. A környezetemben lévő lányok csak a félistenekt szeretik. Itt lévő lányok, ti mit gondoltok, nektek milyen pasi tetszik?
2022. máj. 7. 15:54
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Miért éri meg jónak lenni? Tessék csak felmenni a fészbúkra, és tessék olvasgatni a kommenteket, mert ugye napokban 2 ilyen rosszfiu ment el.....

Gondolom nem szeretnéd, hogy a közvetlen ismerőseid, meg aki megemlékezik rád az hasonlóan tegye, mint erről a 2 emberről.


Konkrét esetedre egy konkrét cáfolat....

Világ életembe egy lúzer voltam, 30 elmúltam mire azt mondtam elég a siránkozásból, elkezdtem sportolni, munkahelyet, környezetet váltani. És láss csodát, találtam egy kedves lányt, akivel közös az érdeklődés, és már együtt is élünk.


Akárki akármit mond, az első lépés az az, hogy magadban tegyél rendet!!


És megéri jónak lenni, rosszaknak csak egy kis fejezet jut....

2022. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Mert ha “harmadik típus” leszel (röviden duci és bunkó) akkor mé ennyi esélyed sem lesz.

Egyébként meg ez a típus dolog egy baromság, miért ne lehetne valaki kedves és jóképű is?

2022. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mért legyek én tisztességes? Kiterítenek úgyis!

Mért ne legyek tisztességes! Kiterítenek úgyis.

2022. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
József Attila :)
2022. máj. 7. 16:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mások miatt éri meg jónak lenni, hanem magad miatt. Mert ha néha meg megállsz és magadba nézel, akkor nyugodtan számolhatsz el a lelkiismereteddel.A saját értékrended szerint helyesen élsz.Legalábbis úgy érzed, és annak megfelelően cselekszel. Mindig van olyan aki értékelni fogja, akármilyen is vagy.A legaljasabb legszemetebb,és a legszentebb nebáncsvirág is megtetszhet egy ellenkező neműnek.Mert zsák a foltját mindig megtalálja.Lesz olyan csaj,akinek te leszel a félisten.Hiába vagy a közvélemény szemében lúzer! Úgyhogy élj az értékrendednek megfelelően és tartsd nyitva a szemed!
2022. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

17:13-as. Igen, ezt értem és emiatt nem fogok változtatni magamon, mert legbelül nem menne. De ha egy legszemetebb ember tökéletesnek látja magát, és nincs lelkiismeret furdalása a dolgok után, akkor neki nem könnyebb? Remélem érted... Az is lehet hogy nem figyeltem eléggé.



MINDENESETRE KÖSZÖNÖM AZ EDDIGIEK VÁLASZÁT, MENT A ZÖLD JELZÉS ^^

2022. máj. 7. 17:29
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmiért nem éri meg. Olyan emberek élnek boldogan, akiket ki kellene végezni. Semmi következmény nincs a múltbeli tetteik miatt.
2022. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!