Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért húz fel valaki maga...

Miért húz fel valaki maga köré falakat? Hogy lehet le bontani? Miert van az hogy a párom nem tud szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Korábbi csalódás miatt. Lebontani szerintem csak ő maga tudná, de ha téged nem szeret, nem tudsz mit tenni ezzel. Én is azt hittem, hogy sikerülni fog, aztán oda jutottam, hogy most már én is falakat húztam magam köré.
2021. nov. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Minek kéne, meg a jelen világban tervezni komolyat? Ez ilyen egyedül talpon állós világ.
2021. nov. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem az nem egy erőltethető, irányítható dolog. Ez vagy jön magától vagy nem. Az ember nem tudja megakadályozni kivéve persze akkor ha sose találkozik senkivel és az egész életét egy bunkerben tölti vagy épp nem találkozik a nagy Ővel.

A párod valószínűleg azért nem szerelmes mert még nem találkozott az "igazival".

2021. nov. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha találkozol az igazival, akkor is eldöntheted, hogy most nem aktuális.
2021. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4. Ez nem így van, attól hogy nem jössz össze a szerelmeddel még szerelmes leszel/maradsz belé...
2021. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz tudni saját maga helyett segíteni rajta sajnos.
2021. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!