Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus.hu mièrt nem húzta be...

Ciklus.hu mièrt nem húzta be a coverline-t? Ma van a 12.ciklusnapom ,ès àltalában 25-26 napos szokott lenni.Nem volt/lesz peteèrèsem???

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 4. 07:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Annyira ugrál a hőd, hogy nem tudja egyelőre behúzni az algoritmus a coverline-t. Mindig ugyanabban az időpontban méred szájban/hüvelyben? Az 5 tized fokos ugrálás (36-36,5 °C) elég soknak tűnik. Ha mondjuk holnap reggel felugrana 36,5°C fölé, és ott is maradna, akkor biztosan behúzná a program. Az, hogy volt-e peteérésed, ennyiből nem egyértelmű, mert holnapra akár fel is mehet a hőd, azt meg, hogy lesz-e, nyilván nem tudjuk megmondani. Ha belinkelsz egy előző ciklust, lehet, hogy jobban tudunk segíteni.
2021. jan. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Bocsánat, most látom az időpontokat, szerintem itt lesz a hiba. Sajnos elég nagy az időkülönbség a mérések között, valüszínűleg ezért nem pontos. Válassz ki egy időpontot, és igyekezz mindig akkor mérni, egy max fél órás különbséggel, különben nincs értelme így követni a peteérést. Ha olyan az életmódod, hogy ezt nem tudod kivitelezni, lehet, hogy érdemesebb lenne ovutesztelned.


1. voltam.

2021. jan. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ovutesztelek, de sajnos mindig csak erősödik a tesztvonal de mindig halvànyabb marad😔hàtha ma vagy holnap beerősödik. Igazából mensi első napja óta nagyjàból 36,4 ,36,2 közt szokott lenni a hőm az nem olyan nagy kiugràs. Azèrt itt az előző görbe is itt nagyjàból egy időbem tudtam mèrni.

[link]

2021. jan. 4. 09:07
 4/20 A kérdező kommentje:
12-èn megyek orvoshoz mi lehet a baj,igaz csak ez a 3. Ciklus . Ennyire bekavarhatott a Mirena spirál ? 4 èvig volt fenn🤐
2021. jan. 4. 09:09
 5/20 A kérdező kommentje:
Ovutesztem most nèztem èpp,kezd erősödni a t.vonal ,hàtha mèg van remèny hogy erősebb lesz
2021. jan. 4. 09:14
 6/20 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nincs is peteérés. De majd a doki segít. Az előzőbe se volt vagyis gyanús, hogy ha volt is nagyon rossz a progi szint. A ciklus második felében kegyetlenül ugrált a hőd. Nem csoda, hogy nem lett pozi ovuteszted. A mostani ciklusban meg egyértelműen még nem volt ovu. A görbéden látszik és az lh teszt is igazolja.
2021. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Elég furcsán néz így ki, mert az előző hónapban a ciklus második felében igaz magasabb a hőd, mint az elsőben, viszont összehasonlítva a mostani ciklusod első felével, nem esett vissza nagyon a hőd. Szóval az előző ciklusban az alaphő 35,3-35,8 °C-ig mozgott, utána feljebb ment 36,3-36,4-ig, és most menstruáció alatt/után is 36-36,4°C között mozog, mikor elméletileg lejjebb kéne mennie. Továbbra is azt mondom, hogy 1. vagy a mérés pontatlansága lehet a baj 2. nem tudom milyen hőmérővel mérsz, de ha esetleg ,,gagyibb" digitális, az nem pontos mindig- nem bántásból írom 3. nincs peteérés, de ehhez orvos/ultrahangos követés kellene.


12-én lehet, hogy az orvos többet tud mondani.

2021. jan. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez mèg csak a 3.ciklusom 26 ès 25 napos volt az előző ,hàtha most sikerül majd ès ma vagy holnap lesz ovum .Fura mert fiam 13 èves elsőre sikerült, most 39 vagyok s hàt nem úgy jön mint gondoltam ,szorît az idő 😌
2021. jan. 4. 09:27
 9/20 A kérdező kommentje:
A koràbbi ciklusomban sztem gagyi volt a hőmèrő kb 30 mp alatt sîpolt,ez a mostani màsik ès valósabbnak tűnnek az èrtèkek.Ja ès nyelv alatt mèrek.Îgy hogy nem tudom azonos időben mèrni lehet felesleges is🙄
2021. jan. 4. 09:30
 10/20 A kérdező kommentje:

Behúzta azóta w civerline-t ès kezd emelkedni a hőm ,ma reggelre 36,6 ès most is 36,7 napközben lehet. Ovu utántól màr ugyanabban az időpontban mèrem.Lehet ebből mèg valami?

[link]

2021. jan. 10. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!