Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők, ha egy idegen...

Lányok/nők, ha egy idegen kérne tőletek tampont, vagy betétet, neki is adnátok, vagy csak ismerősnek/osztálytársnak/kolléganőnek?

Figyelt kérdés

Például áruház/bevásárlóközpont/étterem/kávézó/stb, mosdójában, vagy vonaton utazva, vagy egyetemen - ahol sok ember van egy térben - tartom elképzelhetőnek a szitut, hogy esetleg idegen lány/nő kérne tampont, vagy betétet (pl. rosszkor jött meg, és te vagy a legközelebb pl. mellette lévő fülkében, stb)


Ti adnátok idegennek is, ha kérne, vagy csak olyannak akit ismertek?

Esetleg volt már rá példa, hogy számotokra ismeretlen emberen kellett ilyesmivel segíteni? Vagy éppen Ti kértetek ilyet olyantól akit nem ismertek?


Mit gondoltok, ilyenkor is kell/illik adni?



2022. máj. 8. 20:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Igen, betétet bármikor adnék (persze csak, ha épp nem lenne szükségem arra az egyre).
2022. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%

6-os nyilván nem nő, hanem pasi.


Én adnék bárkinek aki kér.

2022. máj. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
87%
Nekem egyszer nagy szerencsém volt egy fürdő öltözőjében, mert pont volt bent egy nő, és volt nála tampon. Az életemet mentette meg. Azt hittem van a táskámban, mert mindegyikben szokott lenni pár darab, hát akkor pont nem volt egy se abban a táskában, és ami bent volt, már megtelt. Én is adok bármikor ha kérnek/kérnének. Az utóbbi időben viszont csak betétet, mert az van nálam, nem használok tampont csak ha nagyon muszáj.
2022. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
97%
Persze hogy adnék, ha lenne nálam. De szerintem ezzel a nők többsége is így van, mindenki tudja milyen kellemetlen ha véletlen pont útközben fogy el, vagy esetleg véletlen otthonhagyja az ember.
2022. máj. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
97%
Többször előfordult már suli/pláza de még munkahelyi mosdóban is hogy kért valaki, nálam mindig van ( tampont használok), mindig adtam is. Nők vagyunk, egy ilyen átokkal, miért ne segítsünk egymásnak? :)
2022. máj. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Metionin ***** válasza:
95%
Igen és adtam is már.
2022. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
94%
teljesen természetes hogy adnék
2022. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
92%
Fogamzásgátlót szedek, ezért mindig ugyanakkor "jön meg" a megvonásos vérzésem, máskor nincs is nálam semmiféle mensis készlet. Ha valaki pont olyan szerencsés pillanatban kapna el, hogy épp megvan, akkor adnék neki bármikor :)
2022. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Adnék
2022. máj. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
nálam mindig van betét, adtam is már :)
2022. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!