Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ilyen ember?

Létezik ilyen ember?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik olyan ember, aki tényleg a kutyának sem kell? Sokat gondolkoztam ezen és sosem értettem, hogy miért ennyire elvárt dolog párkapcsolatban lenni, mert lehet, hogy van olyan ember a földön, akitől tényleg a kutya sem akarna semmit, aki senkinek nem kell. Ismertek ilyet személyesen?

2022. máj. 11. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
én ismerek egy ilyen embert
2022. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
29 évesen soha nem volt párkapcsolatom, és még szűz is vagyok, ami azt illeti. Nem számítok változásra.
2022. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

25 évesen sosem volt még kapcsolatom, de "mentségemre" szól az, hogy introvertált vagyok és valószínűleg enyhe szociális fóbiám van.


Ettől függetlenül egy gamer lányt így is sikerült megfektetnem és volt már pár randim.


Szerintem max az könyvelheti el, hogy a kutyának sem kell, aki teljesen szociális analfabéta és/vagy egyáltalán nem jár emberek közé.

2022. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Jelen. (F)
2022. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
A kutyának sem kell... megfordítom: ha valaki nem felel meg az igényeimnek, akkor miért kelljen nekem? De ez fordítva is elmondható. Jelenleg érzelmileg csömöröm van (40 éves vagyok), és most kezdek ráébredni arra, hogy inkább nekem sem kellene már senki sem. Vagyis de igen, de kizárólag olyan, aki megfelel az igényeimnek érzelmileg. Amig nincs ilyen, addig inkább maradok szépen magamnak. Nem egy-két olyat láttam, amikor valaki alább és alább adja az igényeit, majd kiköt egy olyan kapcsolatban, amiről csak azt tudja elmondani hogy kapcsolatban van, viszont se szellemi se lelki se érzelmi szinten nem boldog a másik mellett.
2022. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Például saját magamat. Nem szó szerint igaz, hogy senkinek sem kellek. Voltak próbálkozók, és persze meg is kaptam, hogy válogatós vagyok, mert nem akartam alkoholista, drogos, szerencsejátékos párt.
2022. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen létezhet. Nem még ilyet nem ismerek.
2022. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én, bár én olyan vagyok mint akikről a hármas válaszoló ír. Ráadásul nem vagyok se helyes se sikeres.
2022. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Persze hogy van.


A szaporodas meg a kefeles nem alapveto emberi jog.

2022. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, nekem a 9-es nem kellene.

Amúgy, szerintem nincs ilyen ember, az viszont rengetegszer előfordul, hogy nem talál rá arra, akinek pont ő kellene.

2022. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!