Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A való életben milyen ember...

A való életben milyen ember lehetett Berki Krisztián?

Figyelt kérdés
lehet erről valamit tudni?

2022. máj. 11. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Egy rendes becsületes sportoló tornász,hatszoros Európa-bajnok,tele díjakkal,szerintem a magán életben is becsületes jó ember.
2022. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jó ember vót mindig köszönt
2022. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Szerinted honnan tudjuk?

Olyan bugyuta kérdések vannak, hogy hihetetlen.

2022. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Amennyiben "Szponzorok Állják a Luxuséletem" Berki a kérdés tárgya( és kizárólagos alapon más nem lehet) , a válasz egyszerű : pontosan olyan volt, amilyennek a tv-ben, sajtóban mutatták. Egy ruppótlan megalomániás tróger volt, aki mindenkit átvert, meg meglopott, akit csak tudott. Akinek a gyerekei csak reklámcélokat szolgáltak. Aki tényleg elhitte magáról, hogy mindenki felett áll, mert annyiszor megúszott "ügyeket", amiért egy "Normalo" súlyos éveket kapott volna.

Szerintem végül is azért húzta ki a dugót, mert Pamela pert nyert vele szemben.

Nevezetesen nem használhatja Natit reklámozásra (nem posztolgathatnak róla Mazsi fiúval), meg az évek során felhalmozódott több mint egy millió Ft gyerektartást is ki kellett volna fizetnie, valamint a jövőben havi 80.000 Ft-ot. Erre már nem talált szponzort.

A többi tartozásába inkább bele se merek gondolni, mint ahogy abba sem, milyen élete lett volna a kisebb gyerekének, akinek az anyja ugyanolyan haszonleső senkiházi, mint az apja. Ne feledjük a (mondva csinált) egyenesben közvetített szülést.

Egy nincstelen senkiházi volt akkora arccal, hogy a dilidokik a csodájára járnak.

Remélem, tudtam segíteni.

2022. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!